PRÁCE 🧰

Čalouník, šič

aktualizováno před týdnem a více autočalouník oborově technické práce

BORCAD cz a.s.

Fryčovice

26 000 - 31 000 Kč

plný úvazek

Náplň práce:

  • Šití čalounění pro sériovou výrobu
  • Zpracování nástřihů pro čalouněné díly
  • Lepení a stříhání potahů
  • Návrhy na zlepšování výroby čalounění
  • Spolupráce s prototypovou dílnou a vývojem
  • Příležitostná podpora prototypové čalounické dílny
  • Dvousměnný provoz

Požadujeme:

  • Vyučení nejlépe v oboru
  • Zkušenosti s čalouněním potahů (koženkové, látkové) výhodou
  • Ovládání výrobních šicích strojů výhodou
  • Kreativita, pečlivost, zaměření na detail, zodpovědnost, zručnost
  • Samostatnost - naprosto nezbytná
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky (čalounění nábytku, sedadel,…), nebo delší praxe v šití oděvů

Nabízíme:

  • Pracovní doba 6:00-14:00 hod, 14:00-22:00 hod.
  • Mzda podle zkušeností a plnění pracovních úkolů, prémie až 50 %
  • 23 dní dovolené a 2 dny zdravotní volno (sick days)
  • Různorodá práce (každý projekt je jiný a stereotyp u nás neznáme)
  • Otevřená pracovní atmosféra, osobní přístup k zaměstnancům
  • Pohodový (a tvůrčí) kolektiv, pracují u nás muži i ženy
  • Čisté prostředí nové budovy
  • Dotované stravování ve firemní jídelně s výběrem z 5ti druhů jídla, dotace až 50%
  • Po zapracování příspěvek na penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení nového zaměstnance
  • Zvýhodněné volání pro zaměstnance i jejich rodinné příslušníky
  • Odměny při životním a pracovním jubileu
  • Dojezdový bonus a bonus za účast na směnách

Informace o nabídce Čalouník, šič

Zaměstnavatel: BORCAD cz a.s.
Místo pracoviště: Fryčovice, Moravskoslezský kraj
Pozice: autočalouník
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 26 000 - 31 000 Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení
Benefity: stravenky bonusy/prémie sickdays závodní stravování