Ukažte své produkty milionům návštěvníků. Zdarma.

Na Portálu řidiče spouštíme novou sekci pro vás,
e‐shopaře z oboru karavaningu, kempování a outdooru. Získejte jedinečnou možnost ukázat se v novém svěžím světle koncovým zákazníkům. Zobrazte své zboží v jedinečném srovnávači zboží zaměřeném na motoristy. Využijte startovacích výhod pro Váš e-shop na Portálu řidiče.

Registrovat e-shop zdarma

Co je Portál řidiče?

Jeden z TOP
auto-moto
magazínů v ČR

Portál oborově
zaměřený pouze
na motoristy

Web s více než
milionovou
návštěvností

A také projekt s neuvěřitelně rychlým progresem,

Rosteme každým dnem a vy můžete s námi. Meziroční nárůst návštěvnosti činí v roce 2021 přes 4 000 %.

Proč nabízet produkty
na Portálu řidiče?

Karavaningu, kempování a outdooru jsou jedny z mnoha kategorií, jejichž zboží u nás můžete prezentovat
  • Je to další marketingový kanál, který je pro vás nyní zdarma.
  • Aktuálním cílem je vybudovat na portálu největší vyhledávač zboží z odvětví auto-moto, karavaningu, kempování a outdooru, jedničku na českém trhu, a vy můžete být u toho jako první.
  • Získáte reklamu pro své produkty bez starostí a investic.
  • Produkty ze svého e-shopu do vyhledávače importujeme přes XML feed, který již jinde používáte. Zajistíme to klidně celé za vás, stačí jen souhlas.
  • Spolu s vyhledávačem jsme spustili také inzerci obytných vozůkaravanů. Po pár dnech již v sekcích evidujeme desítky inzerátů.
  • Vaše produkty se budou zobrazovat také v tematických článcích, které denně čtou tisíce čtenářů a potenciálních zákazníků.
  • Portál řidiče je na internetu vidět a neúnavně pracujeme na jeho maximálním vývoji. Buďte vidět s ním.

Registrujte se nyní a získejte přístup na tři měsíce zdarma. Na zkoušku. Potom se sami rozhodnete, co dál. Nechceme si moc fandit, ale věříme, že se vám u nás bude líbit.

Dobré vědět

Umíme zajistit, aby vaše produkty koncový zákazník spolehlivě našel. Jedním z “čaronástrojů” je např. to, že vaše produkty zobrazíme v tématických článcích. Ty pak dostaneme na první stránku ve vyhledávačích. A to není jen tak.

Druhá pozice v Google na hledanou frázi

Nikdy nebyl
lepší čas

Jistě jste si toho už všimli - díky všem vládním opatřením se na internet přesouvá maximální kupní síla. Na internetu dnes nakupují i dříve zarputilí odpůrci e-shopů. Vaši zákazníci jsou tu právě teď. Je-li navíc vaším potenciálním zákazníkem řidič automobilu nebo motorky, nemůžete najít lepší místo, kde mu představit svou nabídku lépe, než právě na Portálu řidiče.

Porostete s námi

Za Portálem řidiče je už velký kus práce. Nejsme žádné “béčko”. Podívejte se na vývoj projektu v čase a jeho raketový vzestup, za který může především neoblomný tým, který mu věnuje maximum energie i své letité zkušenosti s online prostředím. Podívejte se také na naše tiskové zprávy, kde se dozvíte nejčerstvější informace o aktuálním stavu vyhledávače.

Vývoj návštěvnosti Portálu řidiče v čase

Vývoj Portálu řidiče v čase

Vývoj portálu řidiče v čase Vývoj portálu řidiče v čase

Přidejte svůj e-shop na unikátní produktový srovnávač karavaningu, kempování a outdooru zdarma