PRÁCE 🧰

Jak a kde uskladnit pneumatiky?

Hledáte vhodný pneuservis v Pardubicích, u kterého můžete uskladnit své pneumatiky? Zdá se to jako banalita, ale i uskladnění pneumatik má svá pravidla. Pokud chcete, aby vaše pneumatiky neztratily přes léto nebo zimu svoji kvalitu, nejlepší volbou je si vybrat profesionální pneuservis. Specializované servisy se o uskladnění postarají tak, aby vaše obutí zůstalo v kondici.

Nemáte místo? Využijte uskladnění v pneuservisu

Nemáte místo a nechcete řešit uskladnění letních nebo zimních pneumatik? Nezoufejte. Průměrné poplatky pneuservisům za uskladnění pneumatik se pohybují okolo 500 korun na půl roku. Hlavním a důležitým faktem je uskladnění pneumatik v temnu a suchu. Pokud se tak nestane, může se životnost gum zkracovat. Proto je důležité si vybrat pneuservis, který má tyto podmínky a u kterého budete mít jistotu, že má zájem na tom aby pneumatiky byly dobře uskladněny.

Jaké služby při uskladnění požadovat?

V ceně uskladnění byste měli požadovat odvoz a dovoz pneumatik. Mezi další služby patří ošetření a kontrola technického stavu gum před následným nazutím. Některé servisy nabídnou slevu, pokud budou koupené pneumatiky právě od nich. Za naši redakci upozorníme na vyvážení kol, které určitě nepodceňujte. Jde o velmi důležitou fázi u přezouvání.

I uskladnění pneumatik má svá pravidla

Uskladnění pneumatik má svá pravidla

Podle odborníků by se měly pneumatiky skladovat v temnu, při stálé teplotě. Nejlepší teplota pro skladování pneumatik je kolem 15 stupňů. Největším problémem je UV záření (sluneční svit), které kvalitu kol snižuje. Pokud narazíte na kvalitní pneuservis, tak dostanete skladovací smlouvu. V té je většinou uveden konkrétní rozměr, typ, značky a konkrétní hloubka dezénu. Skladovací prostory pneuservisů musí splňovat evropskou normu ISO 2230. Za případné škody při uskladnění pak nese zodpovědnost pneuservis.

Uskladnění pneumatik v Pardubicích

V Pardubicích najdete plno pneuservisů, které vám nabízí uskladnění pneumatik. Některé servisy nazývají svá skladiště pneumatik pneuhotelem. Doporučujeme vybírat z pneuservisů, které vám pneumatiky pojistí. Budete mít pak jistotu, že se vašim gumám nic nestane a neztratí nic na své kvalitě.

Které pneuservisy nabízí uskladnění pneu?

Pneuservis BestDrive Pardubice

BestDrive - Pneuservis je moderní a dynamickou značkou servisního konceptu zajišťující motoristům mobilitu a bezpečnost na silnici.

Pneuservis Pneumatiky Drbout

Pneumatiky Drbout - Pneuservis se nachází 4 km od Pardubic v Mikulovicích (směr Chrudim). Nabízí veškerý sortiment nových pneumatik na motocykly, osobní, nákladní vozy a na zemědělské a stavební stroje.

Pneuservis Chára Sport Pneu Pardubice

Chára Sport Pneu - Od založení firmy v roce 1990 se společnost vyvinula v největší nezávislou síť pneuservisů v České republice. Značka Chára Sport dnes představuje know-how spolehlivosti, stability, profesionality a vstřícnosti k zákazníkům.

Pneuservis Pardubice

Pneuservis Pardubice - Prodej pneumatik, alu a ocelových disků všech dostupných značek. Opravy bočních průrazů a průpichů pneumatik špičkovým opravným materiálem - termopres. Huštění pneumatik dusíkem a další.

Pneuservis OTS Pardubice

OTS Pneu - Nabízí prodej pneumatik všech známých světových výrobců pro osobní vozy, VAN a Offroad, pro nákladní automobily, zemědělské stroje a průmyslové pneumatiky.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?