Prodejte své auto na Portálu řidiče

1. 12. 2020 6 min. čtení diskuze (0) Aktuality

V posledních měsících se celý tým Portálu řidiče intenzivně věnoval přípravě nové sekce, kterou bychom vám nyní rádi představili. Jedná se o online bazar, kde můžete prodat nebo naopak koupit (či také půjčit) ojeté vozidlo velice snadno a chytře.

Inzerujte své auto na Portálu řidiče

Inzerujte jednoduše a zdarma

Zásadní výhodou je fakt, že inzerát vozu, který chcete prodat, přidáte zdarma. Jeho zveřejnění je navíc velmi snadné. Zvládnete to, i když třeba nemáte e-mail.

Zadání e-mailové adresy však doporučujeme, protože vám do schránky přistanou přehledné notifikace s dotazy či poptávkami po vašem vozu.

Nabídka ojetých vozů od soukromých inzerentů

Váš inzerát nikam nezapadne

Pokud někdo hledá právě vaši fabii, tak ji zcela jistě rychle najde. A to bez zdlouhavého procházení hromady stránek inzerátů. Bazar Portálu řidiče poskytuje promyšlenou filtraci.

Do budoucna budete mít možnost svůj inzerát také topovat (aby se zobrazoval co nejvýše ve výpisu hledání) a to za pár korun.

Neposlední podstatnou výhodou je, že se inzeráty vozů budou (díky nastavení našeho webu) zobrazovat i v internetových vyhledávačích jako třeba Seznam nebo Google.

Vybíráte nové auto? Prohlédněte si naši nabídku

Přes půl milionu uživatelů měsíčně

Portál řidiče pokořil hranici návštěvnosti 650 tisíc uživatelů měsíčně, a stále roste. To už je pěkná řádka potenciálních kupujících.

Shrnutí výhod prodeje vozu přes Portál řidiče

  • inzerát přidáte zdarma
  • přidání inzerátu je snadné
  • efektivní filtrace
  • možnost levného topování
  • skvělá viditelnost inzerátů
  • a další novinky již brzy

Přejít na Bazar Portálu řidiče

Nemusíte nikam chodit, prodejte své vozidlo online z pohodlí domova.

Zdroj médií: Depositphotos.

Podobné články