Podívejte se na fotografie nové Škody Octavia. Podařilo se zachytit i vzhled interiéru

11. 9. 2019 1 min. čtení Aktuality

V listopadu má být oficiálně představena nová Škoda Octavia. Ta teď prochází posledními testy, na které vůz vyjíždí čím dál méně kamuflovaný.

Podívejte se na fotografie nové Škody Octavia!

Ještě to není finální vzhled

Pořád je ale třeba počítat s tím, že produkční verze bude trochu odlišná. Přední maska a zadní světla se bude Škoda snažit skrývat až do oficiálního představení. Stejně tak se automobilka snaží máš fotografy i částečně zakrytým okénkem mezi C a D sloupkem.

Vzhled nové Škody Octavia

Čelní světlomety však už nebudou budit kontroverzi a budou hezky vcelku a ne opticky rozdělené pomocí plastového rámečku. Přední část se také trochu snížila, zřejmě kvůli lepší ochraně chodců a pro optické odlehčení a "odmohutnění".

Vzhled nové Škody Octavia

O interiéru víme více

O něco jasněji je v interiéru, který se podařilo pohotovému fotografovi rovněž zachytit. Před řidičem bude minimálně u vyšších výbav digitální přístrojový štít a hlavní displej bude poměrně velký. Výdechy klimatizace budou pod ním a parkovací brzda bude patrně elektronická.

Interiér nové Škody Octavia

 

Zdroj médií: carscoops
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články