KIA bez velkého humbuku mění zásadním způsobem své logo

18. 12. 2019 1 min. čtení Aktuality Kia

Nedávno proběhla světem zpráva, že VW mění své logo. Byla to změna spíše kosmetická, ale přesto vzbudila hodně pozornosti. To Kia dělá mnohem větší změnu, ale velice nenápadně.

KIA bez velkého humbuku mění zásadním způsobem své logo

Nové logo bez pozornosti

První veřejné použití nového loga proběhlo u konceptu Imagine, který byl vystaven v Ženevě. Tam to prošlo bez vzbuzení větší pozornosti v médiích, všichni si mysleli, že je to součást studie a v reálu bude logo jiné.

Kia Imagine

Oficiální představení prostřednictvím tiskové zprávy přijde pravděpodobně později, vyloženě se vnucuje představit ho současně s modelem K7, který bude vlastně novou Optimou. Ostatně obrázky tohoto automobilu už se na internetu objevily a nové logo na kapotě je.

Kia K7

Nové logo KIA už je zaregistrováno

Každopádně korejské úřady už nové logo zaregistrovaly, takže se nejedná jen o spekulace. Barevných variant bylo registrováno několik, ale na autech se s nejvyšší pravděpodobností objeví jen jednoduchá chromová.

Zdroj médií: autoblog.com
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články