Představení limitované edice oblíbeného modelu Hyundai i30 N

21. 8. 2019 1 min. čtení Aktuality Hyundai

Hyundai představí limitovanou edici oceňovaného modelu i30 N a před její světovou premiérou zveřejňuje fotografii maskovaného vozu. Nový i30 N Project C má řadu stylistických vylepšení a detailů.

Představení limitované edice oblíbeného modelu Hyundai i30 N Project C

Hyundai i30 N Project C a jeho výbava

Jedinečná výbava zahrnuje díly z kompozitu, vyztuženého uhlíkovými vlákny, a 19“ kola, inspirovaná motoristickým sportem. Hyundai i30 N Project C je díky tomu lehčí než standardní i30 N a lze tedy čekat pohotovější reakce na povely řidiče. Vylepšení se ale odehrála i na poli aerodynamiky a vůz byl i o něco snížen. Výkon bude 275 koní.

Maskovaný vůz tmavě oranžovými fóliemi Hyundai i30 N

Jak vznikla řada N?

První fotografie ukazují vůz i30 N Project C, maskovaný tmavě oranžovými fóliemi a stylizovaným velkým „C“, jež bylo inspirováno okruhem „Area C“ pro testování a vývoj vysokovýkonných vozidel Hyundai ve výzkumném a vývojovém centru v korejském Namyangu. Tento areál je duchovním domovem značky Hyundai N, díky němuž vznikla a v současnosti je rozšiřována produktová řada N.

Automobilů Hyundai i30 N Project C bude vyrobeno 600 kusů

Návštěvníci mezinárodního autosalonu IAA 2019 ve Frankfurtu budou svědky světové výstavní premiéry nového modelu i30 N Project C. Počet vyrobených vozů bude omezen na 600 kusů. Speciální edice bude nabízena na vybraných evropských trzích v závěru letošního roku.

Zdroj médií: hyundai.

Podobné články