Hyundai ukazuje model Staria. Vrátí se do módy vozy kategorie MPV?

19. 3. 2021 1 min. čtení Aktuality Hyundai

Velké rodinné vozy nahradila SUV. Nic proti této kategorii, jen nám ta auta připadají někdy trochu zbytečná a nepraktická. Návrat MPV ale chystá Hyundai.

Staria má nabídnout praktičnost, komfort i potěchu pro oko. Design je hodně uhlazený a čistý, vnitřek má připomínat luxusní salonek výletní lodi a velkoplošná okna ho dělají krásně vzdušný. Futurismus neopouští ani pracoviště řidiče, který má k dispozici přední 10,25" displej, středovou konzoli s dotykovým, ovládáním a namísto řadicí páky jsou tlačítka.

Sedadla pro pasažéry budou mít i relaxační režim druhé řadě, kdy se jedním stisknutím tlačítka automaticky uvedou do specifické polohy poskytující sedící osobě optimální oporu těla a zlepšující celkový pocit komfortu. Auto poslouží i podnikatelům, sedadel bude moci být až 11, ale taky klidně jen dvě. Premiéra vozu přijde ještě v první polovině letošního roku.

Zdroj médií: Hyundai.
Jakub Mokříš

Autor článku
Kuba má rád praktická auta, která dávají smysl, ale i ta, která moc smysl nedávají a dělají primárně radost. Sám na nich něco málo udělá, ale složitější úkoly raději přenechá profíkům.

Podobné články