PRÁCE 🧰

Nabídka práce obchodní zástupce Litoměřice

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici obchodní zástupce v okrese Litoměřice. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hlavní město Praha Jihočeský kraj Kraj Vysočina Moravskoslezský kraj Středočeský kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici obchodní zástupce v lokalitě Litoměřice.

Obchodní zástupce je klíčovou osobou v obchodním procesu společnosti. Jeho hlavním úkolem je zajištění prodeje produktů nebo služeb společnosti a péče o zákazníky. Obchodní zástupce musí aktivně komunikovat s klienty, zjišťovat jejich potřeby a požadavky a poskytovat jim řešení. To zahrnuje vyjednávání o podmínkách, slevách a nabídkách, ale také řešení případných reklamací.

Obchodní zástupce musí být schopen identifikovat nové obchodní příležitosti a zvýšit prodeje produktů nebo služeb společnosti. To zahrnuje využívání různých prodejních technik a marketingových strategií, ale také pravidelné sledování trhu a konkurence. Na pozici obchodního zástupce musí být osoba schopná efektivně prezentovat produkty a služby společnosti potenciálním zákazníkům. To zahrnuje vysvětlení výhod produktů a jejich použití a také zodpovězení případných otázek zákazníků.

Co je požadováno od obchodního zástupce

Kvalifikací pro práci obchodního zástupce může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru ekonomika a podnikání. Dále pak mohou stačit i obory ekonomika a podnikání, obchodní akademie, provoz obchodu nebo obchodník.

Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch. Profesní kvalifikace: obchodní zástupce/zástupkyně (velkoobchodu), obchodní cestující. Často je požadován i řidičský průkaz skupiny B.

Plat obchodního zástupce

Platové rozmezí na pozici obchodního zástupce se pohybuje v průměru kolem 45 000. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, nebo kraji, ve kterém je práce vykonávána.

Průměrné platy obchodního zástupce v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Liberec45 500
Kroměříž45 900
Plzeň56 810

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?