PRÁCE 🧰

Nabídka práce autoklempíř ve Středočeském kraji

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici autoklempíř ve Středočeském kraji. Vybírejte z 5 nabídek od 5 firem se mzdou až 50 000 Kč.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Neumětely Autoopravna Václav Kačírek s.r.o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Kojetice Autopia s.r.o. plný úvazek
40 000 - 45 000 Kč
aktualizováno před týdnem a více

Průhonice PYRAMIDA Průhonice s.r.o. plný úvazek
40 000 - 45 000 Kč
aktualizováno před týdnem a více

Nabídky práce dle vašich preferencí na e-mail

Nechcete přijít o žádnou nabídku práce? Automaticky vám zašleme nové nabídky vyhovující nastavenému filtru na váš e-mail. Registrací souhlasíte s uchováním osobních údajů a jejich ochranou a podmínkami užití Portálu řidiče.

Brandýs nad Labem - Stará Boleslav AUTO KOUT CENTRUM, spol. s r. o. plný úvazek

aktualizováno před týdnem a více

Loděnice Iveco Truck Centrum, s.r.o. plný úvazek
25 000 - 50 000 Kč
aktualizováno před týdnem a více

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 5 inzerátů na pozici autoklempíř v lokalitě Středočeský kraj.

Co obnáší práce autoklempíře

Autoklempíř by si měl umět poradit především s montováním a demontováním plechových dílů karoserií a případnou opravou nebo rovnáním poškozených částí. K tomu je třeba, aby uměl obsluhovat příslušné klempířské stroje a nářadí. Měl by být také schopný svařovat plamenem a obnovovat poškozený lak. Kromě toho se klempíř může sekat také se zasklíváním oken do karoserií a seřizováním dveří.

Jaké vzdělání je třeba k výkonu práce autoklempíře

Pro práci autoklempíře je třeba absolvovat odborné středoškolské vzdělání. Obory autoklempíř nebo karosář jsou nabízeny jako učební obory s výučním listem nebo jako maturitní obory. Dobrý autoklempíř by se ale měl dále vzdělávat a mít přehled o moderních technologiích a přístupech.

Plat autoklempíře

Plat autoklempířů se může podstatně různit. Je možné najít pracovní nabídky se mzdou v rozmezí od 23 000 do 50 000 Kč. Záleží hlavně na prestiži a umístění klempířství. Pokud již máte nějaké pracovní zkušenosti a tato nabídka by vám nevyhovovala, můžete si zařídit vlastní autoklempířství a nastavit si ceník prací.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?