PRÁCE 🧰

Nabídka práce autoklempíř Kutná Hora

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici autoklempíř v okrese Kutná Hora. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici autoklempíř v lokalitě Kutná Hora.

Co obnáší práce autoklempíře

Autoklempíř by si měl umět poradit především s montováním a demontováním plechových dílů karoserií a případnou opravou nebo rovnáním poškozených částí. K tomu je třeba, aby uměl obsluhovat příslušné klempířské stroje a nářadí. Měl by být také schopný svařovat plamenem a obnovovat poškozený lak. Kromě toho se klempíř může sekat také se zasklíváním oken do karoserií a seřizováním dveří.

Jaké vzdělání je třeba k výkonu práce autoklempíře

Pro práci autoklempíře je třeba absolvovat odborné středoškolské vzdělání. Obory autoklempíř nebo karosář jsou nabízeny jako učební obory s výučním listem nebo jako maturitní obory. Dobrý autoklempíř by se ale měl dále vzdělávat a mít přehled o moderních technologiích a přístupech.

Plat autoklempíře

Plat autoklempířů se může podstatně různit. Je možné najít pracovní nabídky se mzdou v rozmezí od 23 000 do 50 000 Kč. Záleží hlavně na prestiži a umístění klempířství. Pokud již máte nějaké pracovní zkušenosti a tato nabídka by vám nevyhovovala, můžete si zařídit vlastní autoklempířství a nastavit si ceník prací.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?