Chcete do auta opravdové retro? Blaupunkt má pro vás řešení v podobě autorádia ve stylu 80. a 90. let

25. 7. 2019 1 min. čtení Aktuality

Majitelé youngtimerů nebo vozů z devadesátých let možná občas stojí před problémem, že se dnes špatně shání starší autorádia, která by designově do jejich plechového miláčka zapadla.

Pohled do interiéru s retrorádiem Blaupunkt

Pro takové řidiče má řešení Blaupunkt. V srpnu začne nabízet autorádio, které nabídne moderní technologie zabalené do stylu autorádií, která jsme vídali ve autech zhruba v 80. a 90. letech. 

Spárování s telefonem

Bremen SQR 46 DAB se na první pohled může zdát jako zachovalý pozůstatek dob minulých. Tomu napovídá zejména zdířka na kazety. Ta je bohužel falešná, za ale při bližším zkoumání objevíte tlačítka se symboly pro přijetí a odmítnutí hovoru. Což naznačuje přítomnost moderního rozhraní Bluetooth, skrze které lze spárovat mobilní telefon a přehrávat hudbu nebo telefonovat.

Retro autorádio Blaupunkt ve stylu 80. a 90. let

USB, rádio a podsvícení

Přítomna je rovněž zdířka na paměťové karty, případně AUX vstup, či USB pro připojení flash disku s hudbou. Nesmí chybět digitální ani rádio. Aby tohle retro autorádio skutečně dokonale zapadlo do interiéru vozu, je možné změnit podsvícení tlačítek na jinou barvu. Cena bude 449 euro, což vychází na necelých 11 a půl tisíce korun.

Zdroj médií: blaupunkt.

Podobné články

Chcete zdarma dostávat zajímavé rady a tipy na auto-moto akce nejen na víkendy?