Palivový filtr VALEO 587503

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruFiltr zabudovaný do potrubí
Výška ( v mm )188,5
Vnější průměr [mm]89
Rozměr závitu - vstup10
Rozměr závitu - výstup10
Hmotnost [kg]0,51

Detailní informace

Číslo výrobku: 587503

Zjednodušené číslo výrobku: 587503

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FORD 1137026

FORD 1230645

FORD 1480561

FORD 1532171

FORD 1709787

FORD 4442434

FORD 3S719155BA

FORD 3S71-9155-BA

JAGUAR C2S27643

SSANGYONG 6650921101

SSANGYONG 6650921301

SSANGYONG 66509-21101

SSANGYONG 66509-21301

TATA 253409110108

HYUNDAI 31390H1950

HYUNDAI 31390-H1950

HYUNDAI 31390H1951

HYUNDAI 31390-H1951

HYUNDAI 31390H1952

HYUNDAI 31390-H1952

HYUNDAI 31395H1950

HYUNDAI 31395-H1950

HYUNDAI 31395H1952

HYUNDAI 31395-H1952

KIA 0K52A-23-570A

KIA 31390H1952

KIA 31390-H1952

KIA 31390H1970

KIA 31395H1950

KIA 31395-H1950

KIA 31395H1952

KIA 31395-H1952

KIA K52A23570A

AMC HF648

AMC HF-648

Podobné produkty

Palivový filtr NIPPARTS J1335021 J1335021 Skladem

Palivový filtr NIPPARTS J1335021 J1335021

295 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr KNECHT KC 80 Skladem

Palivový filtr KNECHT KC 80

295 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CLEAN FILTERS DN 314 Skladem

Palivový filtr CLEAN FILTERS DN 314

295 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CHAMPION CFF100571 Skladem

Palivový filtr CHAMPION CFF100571

295 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FEBI BILSTEIN 106097 Skladem

Palivový filtr FEBI BILSTEIN 106097

295 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FRAM P9529 Skladem

Palivový filtr FRAM P9529

295 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FRAM C9815ECO Skladem

Palivový filtr FRAM C9815ECO

295 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FRAM PS5960 PS5960 Skladem

Palivový filtr FRAM PS5960 PS5960

295 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr DELPHI FILTRY HDF554 Skladem

Palivový filtr DELPHI FILTRY HDF554

295 Kč
AutoMedik.cz