Olejový filtr MANN-FILTER W 87

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

Váha0.40
Vaha0.40
V�ha0.40
typ filtrunašroubovaný filtr
Vnitřní průměr 2 [mm]54
Vnější průměr 2 [mm]64
Výška [mm]86
Velikost závituM 20 X 1.5
Vnější průměr [mm]81
Otevírací tlak obtokového ventilu [bar]1,0
SVHCŽádná SVHC substance

Detailní informace

Číslo výrobku: W 87

Zjednodušené číslo výrobku: W87

OEM čísla (originální čísla automobilky):

ISUZU 2-94456-641-0

ISUZU 5-13240-0180

ISUZU 5876100080

RENAULT 119530030

VOLVO 11713229

VOLVO 11715850

HINO 156071260

HINO 156071280

BOMAG 5742439

CASE IH 72285425

CASE IH 87575089

HITACHI 4265246

HITACHI 4626337

HITACHI L4294838

JOHN DEERE CH10467

JOHN DEERE M806419

CATERPILLAR 1146934

CATERPILLAR 971434

HYSTER 1361808

HYSTER 2077983

HYSTER 3000065

HYSTER 333642

HYSTER 74595H

INGERSOLL-RAND 22226351

INGERSOLL-RAND 36870574

INGERSOLL-RAND 6657635

KOMATSU 119005-35100

KOMATSU 1710535110

KOMATSU 37Z020F105

KOMATSU 37Z02OF105

KOMATSU J105635110

KOMATSU YM119005-35100

KOMATSU YM11900535150

KUBOTA 16271-3209-0

KUBOTA 1627132091

KUBOTA 70000-15241

MELROE 3974113

MELROE 6657635

MELROE 667352

YANMAR 119005-35100

YANMAR 124085-35112

YANMAR 129150-35152

YANMAR 13560735140

YANMAR YM11900535150

YANMAR YMR0-01182

ONAN 1855835

KOBELCO VV12915035151

KOBELCO VV12915035152

AMMANN 76-11900535100

DITCH WITCH 194041

GEHL 179239

GEHL 182131

DOOSAN A408065

DOOSAN D471001

KIOTI E5205-32091

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OC 294 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 294

271 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50014071 Skladem

Olejový filtr KOLBENSCHMIDT 50014071

271 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr KNECHT OC 248 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 248

271 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr FILTRON OP 584/2 OP 584/2 Skladem

Olejový filtr FILTRON OP 584/2 OP 584/2

271 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr K&N Filters KN-202 Skladem

Olejový filtr K&N Filters KN-202

271 Kč
Falcon parts
Olejový filtr HENGST FILTER H19W04 H19W04 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H19W04 H19W04

271 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OX 85D OX 85D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 85D OX 85D

271 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr KNECHT OC 535 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 535

271 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr K&N Filters KN-142 Skladem

Olejový filtr K&N Filters KN-142

271 Kč
Falcon parts
Olejový filtr ALCO FILTER MD-881 Skladem

Olejový filtr ALCO FILTER MD-881

271 Kč
AutoMedik.cz