Vzduchový filtr MANN-FILTER C 20 325/2 C 20 325/2

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruVložka filtru
Číslo výrobku doporučeného příslušenstvíCF 1000
Výška [mm]378
vnitřní průměr [mm]103
Vnější průměr [mm]198
Vnitřní průměr 1 [mm]8,5
SVHCŽádná SVHC substance

Detailní informace

Číslo výrobku: C 20 325/2

Zjednodušené číslo výrobku: C203252

OEM čísla (originální čísla automobilky):

DAF 0265045

DAF 265045

FIAT 1186046

FIAT 4776902

FIAT 9987150

FORD 5011 321

FORD 5011 552

FORD A 830 X 9601 AEA

FORD A 830 X 9601 CCA

ISUZU 1-3002B-181-0

IVECO 190 2077

IVECO 216 5049

IVECO 4 207 8290

IVECO 998 7150

MAN 81.08304-0049

MAN 81.08304-0055

MAN 81.08304-0056

MERCEDES-BENZ 001 094 42 04

MERCEDES-BENZ 001 094 52 04

MERCEDES-BENZ 002 094 00 04

MERCEDES-BENZ A 001 094 42 04

MERCEDES-BENZ A 001 094 52 04

MERCEDES-BENZ A 002 094 00 04

NISSAN 035192-0

SAURER 463 1072

SCANIA 218 989

VOLVO 362224

VOLVO 3622248

VOLVO 3950728

VOLVO 4780961

VOLVO 7362224

VOLVO 7362224-3

FAUN 0746-369

FAUN 4134-366

ENASA 190 537

ENASA 645 372

STEYR 1620.00.19.0701

STEYR 612.00.19.0037

STEYR 620.00.19.0701

STEYR 990.00.19.0701

BOMAG 05821012

CASE IH 162000190701

CASE IH 3 219 420 R 1

CASE IH 3 226 416 R 1

CASE IH 326416R1

CASE IH 87704243

MASSEY FERGUSON 677434C0

MASSEY FERGUSON CL677434C0

MWM 6.0541.29.7.0034

MWM 6.0690.16.7.0116

O&K 077 3605

O&K 77 3605

O&K 800 6605

POCLAIN 2505-91

POCLAIN G 02505-91

LIEBHERR 510 6189

LIEBHERR 736 0753

LIEBHERR 736075380

RENAULT TRUCKS 00 03 563 512

RENAULT TRUCKS 00 03 564 512

RENAULT TRUCKS 00 04 212 747

RENAULT TRUCKS 00 04 214 313

RENAULT TRUCKS 00 60 377 200

RENAULT TRUCKS 50 00 241 796

CLAAS 00 0677 434 1

CLAAS 0677 434 0

CLAAS 677 434 1

DEUTZ-FAHR 0216 5049

DEUTZ-FAHR 118 6046

DEUTZ-FAHR 1215 3221

DEUTZ-FAHR 190 2077

FENDT F 184 230 090 050

GENERAL MOTORS 9974139

JOHN DEERE 41AJ58184

JOHN DEERE AZ30575

JOHN DEERE AZ30757

JOHN DEERE PE10011906

JOHN DEERE PE10011908

DEMAG 004 051 74

DEMAG 295 043 76

DEMAG 432 625 00

DEMAG 432 645 00

DEMAG 988 585 00

DEMAG 988585

FODEN TRUCKS Y03720711

TERBERG-BENSCHOP 28040299

VME CH- 12385

ABG 3338477

ATLAS WEYHAUSEN 367 9765

CATERPILLAR 3I0337

FLOTTMANN WERKE 4105.5102.2

FUCHS 000 73 052

FUCHS 73052

HAMM 385875

HYDROVANE 70299

INGERSOLL-RAND 4105 51022

INGERSOLL-RAND 79653000

INGERSOLL-RAND 93604380

INGERSOLL-RAND 93618767

INGERSOLL-RAND 93621522

INGERSOLL-RAND F 4105 51022

KAELBLE 340 00 489

KOMATSU 130-02B-1810

LOSENHAUSEN 04022/19502

SCHAEFF 0.000.073.052

SCHAEFF 5.501.656.762

SULLAIR 01144

SULLAIR 1144

SULLAIR 68527232

SULLAIR 88290005-590

VALMET 20216408

VALMET 8363 16408

VALMET 8363 18608

LINDE 000 983 1604

AGCO 022186T1

FAHR 1-2107-020-195.00

SCHLÜTER S-AJ 502

ZETOR 93-1353

SETRA 8.319.009.084

SETRA 8.319.069.084

SANDVIK 85168759

MTU 869 094 04 30

Podobné produkty

Vzduchový filtr KAMOKA F254201 Skladem

Vzduchový filtr KAMOKA F254201

812 Kč
AutoMedik.cz
Vzduchový filtr UFI 30.B87.00 Skladem

Vzduchový filtr UFI 30.B87.00

812 Kč
AutoMedik.cz
Vzduchový filtr KNECHT LX 46 Skladem

Vzduchový filtr KNECHT LX 46

812 Kč
AutoMedik.cz