Palivový filtr MANN-FILTER WK 723 WK 723

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrušroubovací filtr
Vnitřní průměr 2 [mm]62
Vnější průměr 2 [mm]71
výška (v mm)124
Velikost závituM 16 X 1.5
Vnější průměr [mm]76
Nevíte si rady s výběrem autodílů? Pište na [email protected] nebo do objednávky napište VIN.Doprava do celé ČR, vyzvednutí v Č. Budějovicích nebo výdejnách v JČ kraji. Více v menu Doprava

Detailní informace

Číslo dílu: WK 723

Zjednodušené číslo dílu: WK723

OEM čísla (originální čísla automobilky):

VOLVO 11706667

VOLVO 21492771

VOLVO 241672

VOLVO 241672-5

VOLVO 243004

VOLVO 243004-9

VOLVO 3825133

VOLVO 3825133-6

VOLVO 4770170-1

VOLVO 7243004

VOLVO 7243004-4

VOLVO 7243004-9

VOLVO 8000250

SISU 8353 31343V

BOMAG 05712817

CASE IH 161 624

CASE IH J-903640

CASE IH J903640

O&K 147 0029

POCLAIN J 903640

LIEBHERR 702 1295

RENAULT TRUCKS 50 00 814 227

CLAAS 00 1301 641 0

CLAAS 60 0500 038 3

CLAAS 60 0502 548 8

DEUTZ-FAHR 0118 0597

DEUTZ-FAHR 118 0597

FENDT F 119 200 060 010

GENERAL MOTORS 7984867

CATERPILLAR 5W-3394

DYNAPAC 4700900829

DYNAPAC 4700939581

INGERSOLL-RAND 5972 8188

INGERSOLL-RAND 89303028

KRAMER 1000130415

MELROE 5411656493

SCHAEFF 5.411.656.493

SENNEBOGEN 3754028623

VALMET 8353 31343

LINDE 000 9831 613

LINDE 000 9831 613V

HÜRLIMANN 01180597

LOMBARDINI 217.5504.6

STEYR MOTORS 2203710/0

SANDVIK 61448959

MERLO D00055

MCCORMICK J903640

Podobné produkty

Palivový filtr KAMOKA F313501 Skladem

Palivový filtr KAMOKA F313501

126 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr ASHIKA 30-0L-L03 30-0L-L03 Skladem

Palivový filtr ASHIKA 30-0L-L03 30-0L-L03

126 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr KAMOKA F313301 Skladem

Palivový filtr KAMOKA F313301

126 Kč
AutoMedik.cz