Palivový filtr MAHLE KX 38 KX 38

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruVložka filtru
Výška ( v mm )67
Průměr v mm53,8
Vnitřní průměr 2 [mm]15

Detailní informace

Číslo dílu: KX 38

Zjednodušené číslo dílu: KX38

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FIAT 209930450

FIAT 572880

GMC 7984944

HANOMAG HENSCHEL 161087105

AGRIA 182730450

AGRIA 2015032890

AGRIA 209930450

BOMAG 05745102

CASE IH 603004205

HOLDER 0000225551

HOLDER 019460

HOLDER 0225551

ROCKWELL 601262490

LANDINI 27436

BUNGARTZ & PESCHKE 01773151

BUNGARTZ & PESCHKE M1376

LOMBARDINI 209930450

FARYMANN DIESEL 540000456

FARYMANN DIESEL 5410112

DEUTZ 1909108

AMMANN 505410112

HATZ DIESEL 05410112

HATZ DIESEL 5410112

Podobné produkty

Palivový filtr HERTH+BUSS JAKOPARTS J1332056 J1332056 Skladem

Palivový filtr HERTH+BUSS JAKOPARTS J1332056 J1332056

192 Kč
Eurodily.cz