Palivový filtr MAHLE KX 201D KX 201D

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruVložka filtru
Výška ( v mm )75
Průměr v mm91,5
Vnitřní průměr 3 [mm]17,2

Detailní informace

Číslo dílu: KX 201D

Zjednodušené číslo dílu: KX201D

OEM čísla (originální čísla automobilky):

CITROËN 190177

CITROËN 190689

CITROËN 190690

CITROËN 1906C0

CITROËN E148050

CITROËN E148139

FIAT 9401906898

FIAT 9467621680

FORD 1313852

FORD 13138563

FORD 1318563

FORD 1346963

FORD 3M5Q9155AB

FORD 3M5Q9155AC

FORD 3M5Q9176AA

LANCIA 9401906898

LANCIA 9467621680

PEUGEOT 190177

PEUGEOT 190689

PEUGEOT 190690

PEUGEOT 1906C0

PEUGEOT E148050

PEUGEOT E148139

TOYOTA SU001A3645

VOLVO 30757236

VOLVO 6853668

VOLVO 8653668

VOLVO 8683443

Podobné produkty

Palivový filtr MAHLE KX 201D Skladem

Palivový filtr MAHLE KX 201D

385 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAHLE KX 331D KX 331D Skladem

Palivový filtr MAHLE KX 331D KX 331D

493 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KX 199D KX 199D Skladem

Palivový filtr MAHLE KX 199D KX 199D

566 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr CoopersFiaam FA5710ECO Skladem

Palivový filtr CoopersFiaam FA5710ECO

326 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr SOFIMA S 6022 NE Skladem

Palivový filtr SOFIMA S 6022 NE

316 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CoopersFiaam FA5975ECO Skladem

Palivový filtr CoopersFiaam FA5975ECO

316 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr BOSCH F 026 402 083 F 026 402 083 Skladem

Palivový filtr BOSCH F 026 402 083 F 026 402 083

315 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MULLER FILTER FN150 Skladem

Palivový filtr MULLER FILTER FN150

330 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr UFI 26.022.00 Skladem

Palivový filtr UFI 26.022.00

311 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CLEAN FILTERS MG1666 Skladem

Palivový filtr CLEAN FILTERS MG1666

307 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr BOSCH 1 457 431 723 Skladem

Palivový filtr BOSCH 1 457 431 723

306 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CoopersFiaam FA5710ECO FA5710ECO Skladem

Palivový filtr CoopersFiaam FA5710ECO FA5710ECO

287 Kč
Eurodily.cz