Palivový filtr MAHLE KL 431D KL 431D

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruFiltr zabudovaný do potrubí
Průměr v mm123,4
Výška ( v mm )121
Vpusť [mm]10

Detailní informace

Číslo dílu: KL 431D

Zjednodušené číslo dílu: KL431D

OEM čísla (originální čísla automobilky):

BMW 13327804958

BMW 13328517166

BMW 7804958

BMW 8517166

CITROËN 190167

CITROËN 190178

CITROËN 190195

CITROËN 9401901788

CITROËN 9467616080

CITROËN 9649448880

CITROËN E148068

FIAT 9401901788

FIAT 9467616080

FORD 1232325

FORD 1254391

FORD 1340105

FORD 1458065

FORD 1543178

FORD 2037665

FORD 3M5J9176AA

FORD 3M5Q9155BA

FORD 3M5Q9155BB

FORD 3M5Q9155CA

FORD 3M5Q9155CB

FORD 3M5Q9176BA

MAZDA Y60113480

MAZDA Y60213480

MAZDA Y60213480A

MAZDA Y60213ZA5

MAZDA Y60213ZA5A

PEUGEOT 190167

PEUGEOT 190178

PEUGEOT 190181

PEUGEOT 190195

PEUGEOT 9401901788

PEUGEOT E148068

SUZUKI 1541073J00

SUZUKI 1541073J00000

SUZUKI 1541073J10

SUZUKI 1541073J10000

VOLVO 30750085

VOLVO 31219584

MINI 13327804958

MINI 13328517166

Podobné produkty

Palivový filtr MAHLE KL 431D KL 431D Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 431D KL 431D

468 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr MAHLE KL 188 KL 188 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 188 KL 188

437 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr MAHLE KL 134 KL 134 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 134 KL 134

419 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr MAHLE KL 431D Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 431D

553 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAHLE KLH 44/22 KLH 44/22 Skladem

Palivový filtr MAHLE KLH 44/22 KLH 44/22

563 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr MAHLE KL 440/40 KL 440/40 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 440/40 KL 440/40

604 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KL 440/41 KL 440/41 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 440/41 KL 440/41

618 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KL 440/41 KL 440/41 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 440/41 KL 440/41

652 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr MAHLE KL 188 KL 188 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 188 KL 188

691 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KL 440/40 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 440/40

730 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAHLE KLH 44/22 KLH 44/22 Skladem

Palivový filtr MAHLE KLH 44/22 KLH 44/22

804 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KL 440/41 Skladem

Palivový filtr MAHLE KL 440/41

806 Kč
AutoMedik.cz