Palivový filtr MAHLE KC 76 KC 76

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm81,0
Výška ( v mm )111
Závit spojkyM16x1,5
průměr 270,0
průměr 361,5
Utahovací moment [Nm]14
Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadíOCS 1

Detailní informace

Číslo dílu: KC 76

Zjednodušené číslo dílu: KC76

OEM čísla (originální čísla automobilky):

MITSUBISHI MR355233

OPEL 09111096

OPEL 4403096

RENAULT 7701039703

RENAULT 8671002070

VOLVO 30871436

VOLVO 3474010

VOLVO 34740100

CASE IH J911213

CUMMINS 4900276

CLARK 6647773

CLARK 6667352

CLARK 6667773

GEHL 123828

Podobné produkty

Palivový filtr KNECHT KC 76 Skladem

Palivový filtr KNECHT KC 76

276 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr VALEO 587219 Skladem

Palivový filtr VALEO 587219

272 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr KNECHT KC 76 KC 76 Skladem

Palivový filtr KNECHT KC 76 KC 76

260 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 76 Skladem

Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 76

340 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON PP 851 PP 851 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 851 PP 851

219 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr FILTRON PP 946/2 PP 946/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 946/2 PP 946/2

381 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr VALEO 587057 Skladem

Palivový filtr VALEO 587057

200 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr DELPHI HDF508 HDF508 Skladem

Palivový filtr DELPHI HDF508 HDF508

161 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr FILTRON PP 946/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 946/2

427 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON PP 851 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 851

148 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MANN-FILTER PL 50/2 PL 50/2 Skladem

Palivový filtr MANN-FILTER PL 50/2 PL 50/2

491 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MANN-FILTER WK 718/7 Skladem

Palivový filtr MANN-FILTER WK 718/7

647 Kč
AutoMedik.cz