Palivový filtr MAHLE KC 6 KC 6

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm76,0
Výška ( v mm )120
Závit spojkyM16x1,5
průměr 272,0
průměr 362,0
Utahovací moment [Nm]20
Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadíOCS 1

Detailní informace

Číslo dílu: KC 6

Zjednodušené číslo dílu: KC6

OEM čísla (originální čísla automobilky):

AUWÄRTER 983614

BMW 13321332756

FIAT 1774423

FIAT 61142392

FIAT 61142397

FIAT 61144392

FIAT 61674455

FIAT 7110301

FIAT 75208272

FIAT 8123679

FORD 5004780

FORD 5014053

FORD 6106753

FORD 82DF9155AA

FORD A780X9150AA

FORD A850X9150AA

FORD E5HN9N277A

FORD E5HN9N327AA

FORD E6HZ9365A

FORD E7HN9N327AA

FORD EFG25

FORD V88834

GMC 7984867

HANOMAG HENSCHEL 114924143

HANOMAG HENSCHEL 194924159

HANOMAG HENSCHEL 2871513M2

HANOMAG HENSCHEL 711983614

HANOMAG HENSCHEL 983614

HANOMAG HENSCHEL X880000983614

IVECO 1160243

IVECO 1900953

IVECO 1901133

IVECO 1902134

IVECO 1907640

IVECO 1908312

IVECO 1930820

IVECO 1930953

IVECO 42074972

IVECO 4764693

IVECO 61142392

IVECO 7110301

IVECO 8123679

IVECO 98111463

MAN 51125030012

MAN 81125030035

RENAULT 6005000788

SCANIA 524762

VOLVO 142139393

VOLVO 142440437

VOLVO 405380

VOLVO 6889135

ASTRA 0/955168

ASTRA 955168

FAUN 1470394

FAUN 4795772

HYUNDAI 11E170010

BOMAG 05711729

BOMAG 05711730

BOMAG 31780205

BOMAG 31780218

BOMAG 3780205

BOMAG 5711732

BOMAG 6711730

BOMAG 84608016

BOMAG 846080161

CASE IH 3032750R1

CASE IH A077470

CASE IH A77470

HITACHI 75208272

MASSEY FERGUSON 1076749M1

MASSEY FERGUSON 2862361

MASSEY FERGUSON 2862361M1

MASSEY FERGUSON 286634M1

MASSEY FERGUSON 2871513M1

MASSEY FERGUSON 2871513M2

MASSEY FERGUSON 3127839M1

MASSEY FERGUSON 656501C0

MASSEY FERGUSON 70277540

MASSEY FERGUSON 922783

MASSEY FERGUSON CL656501C0

MWM 01174423

MWM 605411420020

MWM 605411880015

O&K 047737

O&K 8000250

POCLAIN 110595

POCLAIN 1150584

POCLAIN 11602438941E012

POCLAIN 143218

POCLAIN 150526

POCLAIN 150564

POCLAIN 50526

POCLAIN G0150564

POCLAIN G150564

SAME 243195001

SAME 4006970

LIEBHERR 5106169

LIEBHERR 5502896

LIEBHERR 7001261

RENAULT TRUCKS 0000150564

RENAULT TRUCKS 7701015830

LAMBORGHINI 243195001

CUMMINS 3890707

CUMMINS 3903640

CUMMINS 3931065

CUMMINS 3964763

CUMMINS FF5052

PERKINS T64101003

CLAAS 0006565010

CLAAS 03417720

CLAAS 06565010

CLAAS 6005000788

CLAAS 6565010

CLAAS CT6005000788

FENDT F100001160243

FENDT F181200060030

JOHN DEERE F433787

CLARK 4111378

DEMAG 05500274

DEMAG 11421316

DEMAG 11481186

DEMAG 20609140

DEMAG 901624

DEMAG 90162400

FODEN TRUCKS Y03721508

GROVE 9414100804

JCB 02910155A

JCB 2910155

JCB 2910155A

STILL 0133748

VME 4111378

ALLIS-CHALMERS 61142392

ALLIS-CHALMERS 72501530

ATLAS WEYHAUSEN 362972

ATLAS WEYHAUSEN 371291

ATLAS WEYHAUSEN 441923

ATLAS COPCO 1160243

ATLAS COPCO 11624300

ATLAS COPCO 1310032244

ATLAS COPCO 9709000520

ATLAS COPCO 97210337

CATERPILLAR 0814662

CATERPILLAR 3I1179

CATERPILLAR 5W3394

CATERPILLAR 814662

CATERPILLAR 9Y4421

CATERPILLAR 9Y4516

COLES 108636

COLES 8767113

DYNAPAC 212385

DYNAPAC 747384

DYNAPAC 747760

DYNAPAC 747884

DYNAPAC 900829

FIAT-HITACHI 1930820

FIAT-HITACHI 1930953

FIAT-HITACHI 75208272

FUCHS 00073660

GRADALL 77383203

HAMM 1213202

HAMM 234575

HAMM 2345755018

HAMM 40538001

HY-MAC 2700180

INGERSOLL-RAND 17771965

INGERSOLL-RAND 35292366

INGERSOLL-RAND 35374677

INGERSOLL-RAND 3931063

INGERSOLL-RAND 400651052

INGERSOLL-RAND 51056604

INGERSOLL-RAND 51663508

INGERSOLL-RAND 59322297

INGERSOLL-RAND 85401636

INGERSOLL-RAND F400651052

IRMER + ELZE 028107

KAELBLE 40700313

KOMATSU 161624

KOMATSU 20609140

KOMATSU 20701K1230

KOMATSU 21P01K1390

KOMATSU 6732716112

KOMATSU 6732716320

KOMATSU 6742013790

KOMATSU CU3903640

KOMATSU CUFF5052

KRAMER 0000820701

KRAMER 0450820001

KRAMER 1160243

KRAMER 45082001

LOSENHAUSEN 04999/50341

RICHIER 552352602

SCHAEFF 5411316410

SCHAEFF 5411316411

SULLAIR 0383

SULLAIR 2110

SULLAIR 21W

SULLAIR 4053800

SULLAIR 68527265

TIMBERJACK 413330

TIMBERJACK 413978

TIMBERJACK 8413330

TIMBERJACK F433787

VALMET 1992367

VALMET 800012640

ZETTELMEYER 004053800

ZETTELMEYER 0040538001

ZETTELMEYER 00MU5380

ZETTELMEYER 217433401

ZETTELMEYER 22854657

ZETTELMEYER 4053800

ZETTELMEYER 40538001

ZETTELMEYER 4058800

ZETTELMEYER 4069990

ZETTELMEYER MU5380

GUELDNER 0009831622

GUELDNER 0160000003

GUELDNER 0160000003001

LINDE 0009831622

LINDE 01160243

LINDE 0160000003

LINDE 0160000003001

LINDE 3562229027

LINDE 9831622

AGCO 1174423V

AGCO 1930891

AGCO 3029849

AGCO 312795397

AGCO 700724569

AGCO 72501530

CARRARO 41022

MAXION 2862361

MAXION 2862361M1

MAXION 286634M1

MAXION 2871513M1

MAXION 2871513M2

SPERRY NEW HOLLAND 1930820

SPERRY NEW HOLLAND 1930953

VM 45310022A

VM 45310041A

VM 4531022

VM 4531041

LOMBARDINI 2762175046

LOMBARDINI 278217535

VÖGELE 4912911347

NAVISTAR 3032750R1

DEUTZ 01174423

DEUTZ 01181917

DEUTZ 1160243

DEUTZ 1161582

DEUTZ 1174423

DEUTZ 12123158

DEUTZ 1902124

DEUTZ 2161582

DEUTZ 42074972

DEUTZ 605411420020

DEUTZ 605411880015

DEUTZ Q1H4117

DEUTZ W1H4117

ALBARET G0150564

BENATI 1829101

MANITOU 1160243

MANITOU 137147

MANITOU 473729

MANITOU C47412P56

SETRA 9836141098

NEW HOLLAND V88834

AMMANN 1947561

AMMANN 49501000016

DITCH WITCH 159334

GEHL 217500

GEHL P217500

HATZ DIESEL 40120300

HATZ DIESEL 40120300509

DOOSAN MX051212

MERLO 3M01586

Podobné produkty

Palivový filtr MAHLE KC 24 KC 24 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 24 KC 24

121 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 1 KC 1 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 1 KC 1

251 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 256D KC 256D Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 256D KC 256D

561 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 256D Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 256D

678 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 879/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 879/2

140 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MEYLE 42-14 323 0001 42-14 323 0001 Skladem

Palivový filtr MEYLE 42-14 323 0001 42-14 323 0001

147 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr ALCO FILTER SP-1003 SP-1003 Skladem

Palivový filtr ALCO FILTER SP-1003 SP-1003

157 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 24 KC 24 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 24 KC 24

121 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr BLUE PRINT ADH22341 ADH22341 Skladem

Palivový filtr BLUE PRINT ADH22341 ADH22341

158 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr KNECHT KC 6 Skladem

Palivový filtr KNECHT KC 6

160 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 845/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 845/2

112 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON PP 879/2 PP 879/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 879/2 PP 879/2

104 Kč
Eurodily.cz