Palivový filtr MAHLE KC 46 KC 46

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm88,2
Výška ( v mm )141
Závit spojkyM20x1,5
průměr 273,5
průměr 366,5
Utahovací moment [Nm]14

Detailní informace

Číslo dílu: KC 46

Zjednodušené číslo dílu: KC46

OEM čísla (originální čísla automobilky):

DAIHATSU 2330387308

DAIHATSU 2330387309

DAIHATSU 2330387309000

FORD 3252168

FORD EFG110

FORD RF0323570

GMC 93156634

GMC 93156943

GMC 94132241

GMC 94238757

GMC 94244456

GMC 94248070

GMC 94369299

GMC 97723665

GMC 98037480

GMC 98037481

ISUZU 4315539

ISUZU 4315596

ISUZU 893156634

ISUZU 8941446130

ISUZU 894177327

ISUZU 894248070

ISUZU 8942480700

ISUZU 8942480702

ISUZU 8980023440

ISUZU 8980318400

ISUZU 8980374800

ISUZU 8980374810

ISUZU 93156943

ISUZU 94144613

ISUZU 94369299

ISUZU 98002344

ISUZU 98031840

ISUZU 98037481

MAZDA 145623570A

MAZDA 145623570A9A

MITSUBISHI MB220900

OPEL 0818506

OPEL 0818511

OPEL 0818642

OPEL 818506

OPEL 818511

OPEL 818642

OPEL 93156634

OPEL 93156943

OPEL 94369299

OPEL 98037480

SUZUKI 1541078E01

SUZUKI 1541178E10

SUZUKI 1541178EU0

SUZUKI 1541178EUO

VAUXHALL 93156943

VAUXHALL 94369299

VAUXHALL 98037480

VAUXHALL VFF79

VOLVO 14536511

HYUNDAI 3197344001

CASE IH PY02P000012

CLARK 4307873

HYSTER 1330033

HYSTER 1368758

KOMATSU YM12990155850

KOMATSU Z148943692993

CESAB 0997501

YANMAR 12175055700

YANMAR 12185055701

YANMAR 12185755710

YANMAR 12990155850

YALE 900907811

JUNGHEINRICH 50442758

NEW HOLLAND 3252168

KOBELCO PY02P000012

Podobné produkty

Palivový filtr MAHLE KC 67 KC 67 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 67 KC 67

277 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 226 KC 226 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 226 KC 226

435 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 8 KC 8 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 8 KC 8

183 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 226 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 226

522 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr HENGST FILTER H70WK13 Skladem

Palivový filtr HENGST FILTER H70WK13

351 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr KNECHT KC 67 Skladem

Palivový filtr KNECHT KC 67

316 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CLEAN FILTERS DN2703 Skladem

Palivový filtr CLEAN FILTERS DN2703

310 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON PP 829 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 829

304 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr CoopersFiaam FT5854 FT5854 Skladem

Palivový filtr CoopersFiaam FT5854 FT5854

379 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr BLUE PRINT ADG02392 ADG02392 Skladem

Palivový filtr BLUE PRINT ADG02392 ADG02392

288 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr KNECHT KC 46 KC 46 Skladem

Palivový filtr KNECHT KC 46 KC 46

287 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 67 KC 67 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 67 KC 67

277 Kč
Eurodily.cz