Palivový filtr MAHLE KC 24 KC 24

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm76,5
Výška ( v mm )120
Závit spojkyM16x1,5
průměr 272,0
průměr 362,0
Utahovací moment [Nm]20

Detailní informace

Číslo dílu: KC 24

Zjednodušené číslo dílu: KC24

OEM čísla (originální čísla automobilky):

AUDI TAE127177

AUDI TN4127177A

FIAT 456005

FIAT 7110301

FIAT 7122737

FIAT 75204003

FIAT 75208272

FORD E7HN9N327AA

HANOMAG 114924143

HANOMAG 194924159

HANOMAG 2871513M2

HANOMAG 711983614

HANOMAG 983614

ISUZU 6732716110

IVECO 0504113074

IVECO 42074972

IVECO 5001019686

IVECO 504113074

RENAULT 0022852800

RENAULT 5000790570

RENAULT 6005000788

RENAULT 7701015820

RENAULT 7701017732

SCANIA 0364624

SCANIA 1401462

SCANIA 181646

SCANIA 210970

SCANIA 326065

SCANIA 364624

VOLVO 11706667

VOLVO 21492771

VOLVO 241672

VOLVO 2416725

VOLVO 241674

VOLVO 2416741

VOLVO 243004

VOLVO 2430049

VOLVO 243009

VOLVO 3825133

VOLVO 38251336

VOLVO 466987

VOLVO 4669873

VOLVO 4669875

VOLVO 47701701

VOLVO 6884380

VOLVO 6884438

VOLVO 6888794

VOLVO 7243004

VOLVO 72430044

VOLVO 72430049

VOLVO 8000250

VOLVO 8125339

VOLVO 81253390

CHEVROLET 9307815

SISU 835331343V

STEYR 2203710/0

VAG 2RK127177A

VAG TAE127177

VAG TN4127177A

BOMAG 05712817

BOMAG 1160243

CASE IH 150526

CASE IH 150564

CASE IH 161624

CASE IH 3374810R1

CASE IH A046046

CASE IH A77470

CASE IH E066013

CASE IH E067284

CASE IH E156171

CASE IH J903640

CASE IH PO150564G

MASSEY FERGUSON 1072419M1

MWM 156640300008

MWM 905411510016

MWM 9451080065

O&K 1470029

POCLAIN G0150526

POCLAIN G0150588

POCLAIN J903640

LIEBHERR 3903640

LIEBHERR 7021295

RENAULT TRUCKS 0870017560

RENAULT TRUCKS 4033156710

RENAULT TRUCKS 5000686589

RENAULT TRUCKS 5000686590

RENAULT TRUCKS 5000790570

RENAULT TRUCKS 5000806336

RENAULT TRUCKS 5000814227

RENAULT TRUCKS 7701015820

RENAULT TRUCKS 7701017322

RENAULT TRUCKS 7701017732

CUMMINS 210970

CUMMINS 3903640

CUMMINS 4440193

PERKINS 26569054

MAFERSA 17603450162

CLAAS 0013016410

CLAAS 6005000383

CLAAS 6005025488

CLAAS CT6005000383

CLAAS CT6005025488

FENDT F100001160240

FENDT F119200060010

GENERAL MOTORS 9307815

STILL 133748

VME 11706667

VME 4111378

AKERMAN VERKSTAD AB G0150564

AVELING BARFORD ABP3003063

BLAW KNOX 9014000200

CATERPILLAR 3I-1266

CATERPILLAR 3I-1321

CATERPILLAR 5W3394

DYNAPAC 1160243

DYNAPAC 480916

FLOTTMANN WERKE 1160243

FUCHS 1160243

INGERSOLL-RAND 1160243

INGERSOLL-RAND 89303028

KOMATSU 228911

KOMATSU 6732716111

KRAMER 1000130415

MELROE 5411656493

SCHAEFF 5411656493

SENNEBOGEN 3754028623

VALMET 20331343

VALMET 81028800

VALMET 835331343

VALMET 835331343V

GUELDNER 0009831613

LINDE 0009831613

LINDE 0009831613V

SPERRY NEW HOLLAND 1930891

TEMA TERRA 210975

LOMBARDINI 2175046

LOMBARDINI 2175227

LOMBARDINI 21755046

LOMBARDINI 2782175035

LOMBARDINI 6292175227

LOMBARDINI ED0021750460S

NAVISTAR 3032750R1

TEREX 210970

DEUTZ 01180597

DEUTZ 1160243

DEUTZ 1180597

STEYR MOTORS 2203710/0

NEW HOLLAND 150526

NEW HOLLAND E159351

VALTRA 81028800

BOBCAT 5411656493

SANDVIK 61448959

DITCH WITCH 195813

AGCO SISU POWER 210970

MCCORMICK J903640

ENGESA 210970

CUPRA TAE127177

CUPRA TN4127177A

Podobné produkty

Palivový filtr MAHLE KC 6 KC 6 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 6 KC 6

139 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 1 KC 1 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 1 KC 1

251 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 256D KC 256D Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 256D KC 256D

561 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 256D Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 256D

678 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 845/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 845/2

112 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON PP 879/2 PP 879/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 879/2 PP 879/2

104 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAHLE KC 6 KC 6 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 6 KC 6

139 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 879/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 879/2

140 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 845 Skladem

Palivový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI PP 845

101 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr FILTRON PP 879/2 Skladem

Palivový filtr FILTRON PP 879/2

101 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 24 Skladem

Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 24

99 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MEYLE 42-14 323 0001 42-14 323 0001 Skladem

Palivový filtr MEYLE 42-14 323 0001 42-14 323 0001

147 Kč
Eurodily.cz