Palivový filtr MAHLE KC 20 KC 20

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm76,0
Výška ( v mm )80
Závit spojkyM16x1,5
průměr 272,0
průměr 362,0
Utahovací moment [Nm]14
Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadíOCS 1

Detailní informace

Číslo dílu: KC 20

Zjednodušené číslo dílu: KC20

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FIAT 7984430

FORD 1502254

FORD 715F9150AAA

FORD E7HZ9365B

FORD EFG8

IVECO 01174696

IVECO 1174696

IVECO 500023452

IVECO 7984430

RENAULT 0063280600

RENAULT 63280600

VOLVO 2905303

VOLVO 829913

VOLVO 8299133

AGRIA 1825533111

AGRIA 53311

AGRIA VN100005

BOMAG 05713117

CASE IH 668703506

CASE IH 9613344

MWM 12506526

MWM 45310040A

MWM 4531040

MWM 605411880006

MWM 60541188006

O&K 1161341

O&K 1427219

O&K 1471808

O&K 1499387

O&K 217670

O&K 8209266

POCLAIN Z2050518

SAME 243195011

SAME 243195101

SAME 4007010

LIEBHERR 7022238

LIEBHERR 7616296

LAMBORGHINI 243195101

FENDT F138204060020

CLARK 4121609

DEMAG 05500174

DEMAG 471869

DEMAG 47186900

GROVE 9414100946

JCB 32925755

STILL 0145800

STILL 145800

GUTBROD 00014143

AKERMAN VERKSTAD AB Z2050518

ATLAS WEYHAUSEN 2610831

ATLAS WEYHAUSEN 441887

ATLAS WEYHAUSEN 441898

ATLAS WEYHAUSEN 444898

ATLAS WEYHAUSEN 448898

ATLAS COPCO 441887

ATLAS COPCO 441898

ATLAS COPCO 444898

ATLAS COPCO 448898

ATLAS COPCO 9712540102

CATERPILLAR 0813242

CATERPILLAR 813242

DYNAPAC 747487

DYNAPAC 748620

DYNAPAC 903938

HAMM 00234567

HAMM 234567

HAMM 398373

INGERSOLL-RAND 35002512

INGERSOLL-RAND 35302512

INGERSOLL-RAND F410151052

KAELBLE 11100192

KRAMER 0000801393

KRAMER 0450820401

KRAMER 1000000310

KRAMER 100X30X165

KRAMER 450820401

LOSENHAUSEN 06687/03506

MELROE 4121609

MELROE 5411656567

SCHAEFF 5411254300

SCHAEFF 5411656567

SULLAIR 4721

SULLAIR 4810

SULLAIR 68527263

ZETTELMEYER 004056350

ZETTELMEYER 0040563502

ZETTELMEYER 00MU5635

ZETTELMEYER 4056350

ZETTELMEYER 40563502

ZETTELMEYER MU5635

AGRIFULL 730290401

BUKH 620L0618

STOTHERT & PITT 0107308820

ZETOR 0040563502

ZETOR 00MU5635

ZETOR 40563502

STIHL 0145800

VM 4531040

LOMBARDINI 0021751970

LOMBARDINI 1073730073

LOMBARDINI 1742175256

LOMBARDINI 1742175256000

LOMBARDINI 175020

LOMBARDINI 2175045

LOMBARDINI 2175138

LOMBARDINI 2175256

LOMBARDINI 2175286S

LOMBARDINI 28302175045

LOMBARDINI ED0021750450S

LOMBARDINI ED0021752560S

VÖGELE 4912911451

TEREX 5411656567

DEUTZ 01161341

DEUTZ 01174424

DEUTZ 01174691

DEUTZ 01174696

DEUTZ 01180392

DEUTZ 01180596

DEUTZ 01183357

DEUTZ 01183506

DEUTZ 0170154609

DEUTZ 02666800

DEUTZ 1052175138

DEUTZ 1161341

DEUTZ 1174424

DEUTZ 1174691

DEUTZ 1174696

DEUTZ 1180392

DEUTZ 1180596

DEUTZ 12850347

DEUTZ 2666800

DEUTZ 29074048

DEUTZ 605411880006

DEUTZ Q0,5H4117

DEUTZ Q05H4117

DEUTZ TN01161341

DEUTZ W0,5H4117

MANITOU 135001

MANITOU 792430400

WEIDEMANN 0241501004

WEIDEMANN 5030001003

BOBCAT 5411656567

RUGGERINI 17519

RUGGERINI 17520

DUCATI 065383855

DUCATI 065383895

AMMANN 11174696

AMMANN 5150251500

AMMANN 521174696

DITCH WITCH 194420

DITCH WITCH 195807

GEHL 524801174696

HATZ DIESEL 50251000

HATZ DIESEL 50251500

HATZ DIESEL 50251501

Podobné produkty

Palivový filtr MASTER-SPORT 853-PCS-MS Skladem

Palivový filtr MASTER-SPORT 853-PCS-MS

148 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr JAPANPARTS FC-312S FC-312S Skladem

Palivový filtr JAPANPARTS FC-312S FC-312S

148 Kč
VOTON.cz