Palivový filtr MAHLE KC 102 KC 102

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm76,2
Výška ( v mm )148
Závit spojkyM16x1,5
průměr 272,0
průměr 362,0
Utahovací moment [Nm]20

Detailní informace

Číslo dílu: KC 102

Zjednodušené číslo dílu: KC102

OEM čísla (originální čísla automobilky):

MAN 51125030004

MAN 51125030005

MAN 51125030009

MAN 51125030010

MAN 51125030016

MAN 51125030017

MAN 51125030018

MAN 51125030028

MAN 51125030029

MAN 51125030030

MAN 51125030031

MAN 51125030034

MAN 51125030036

MAN 51125030039

MAN 51125030040

MAN 51125030055

MAN 81125030004

MAN 81125030075

MAN 82125030009

MAN 82125030028

MAN 82125030030

MAN 82125030031

MAN 82125030039

MAN 82125030040

MAN 82125036036

MAN 84125030002

MAN 85100001834

MAN 85100002764

MAN 85120007007

MAN K0001160243

MAN K0001174423

MAN N1011005915

MAN N1011005926

MAN N1014003174

MERCEDES-BENZ 0018354447

MERCEDES-BENZ A0018354447

LIEBHERR 7000712

LIEBHERR 7012763

LIEBHERR 7211230

LIEBHERR 7382048

LIEBHERR 8145894

LIEBHERR 9145894

LIEBHERR 9145984

FENDT F816200060010

FENDT F816200060020

FENDT F816200710060

FENDT G311200060010

FENDT G311200060050

FENDT X810190165

DEUTZ 01182224

SETRA 8311997648

SETRA 83119976480

SETRA 8319121610

SETRA 83191281610

SOLARIS 0170152000

MTU X50408300002

Podobné produkty

Palivový filtr MAHLE KC 102 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 102

213 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 102 Skladem

Palivový filtr MAHLE ORIGINAL KC 102

178 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0414 26-0414 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0414 26-0414

191 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0414 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0414

204 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAHLE KC 102 Skladem

Palivový filtr MAHLE KC 102

213 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0657 26-0657 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0657 26-0657

215 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0657 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0657

230 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0436 26-0436 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0436 26-0436

249 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr ALCO FILTER SP-1091 SP-1091 Skladem

Palivový filtr ALCO FILTER SP-1091 SP-1091

249 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0436 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0436

266 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr KNECHT KC 102 Skladem

Palivový filtr KNECHT KC 102

283 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr ALCO FILTER SP-1091 Skladem

Palivový filtr ALCO FILTER SP-1091

284 Kč
AutoMedik.cz