Palivový filtr KAMOKA F300601 F300601

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

výška (v mm)97
Velikost závituM 12X1,5
Vnější průměr [mm]85
Průměr těsnícího kroužku [mm]70
typ filtrušroubovací filtr

Detailní informace

Číslo dílu: F300601

Zjednodušené číslo dílu: F300601

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FORD 5017831

GMC 93156616

MERCEDES-BENZ 001 092 22 01

MERCEDES-BENZ 001 092 23 01

MERCEDES-BENZ 001 092 23 02

MERCEDES-BENZ 001 092 24 01

MERCEDES-BENZ 001 092 84 01

MERCEDES-BENZ 001 092 90 01

MERCEDES-BENZ 002 092 30 01

MERCEDES-BENZ 601 090 03 52

MERCEDES-BENZ 601 090 14 52

MERCEDES-BENZ 601 090 15 52

MERCEDES-BENZ 601 090 16 52

MERCEDES-BENZ 601 092 00 01

MERCEDES-BENZ 601 092 01 01

MERCEDES-BENZ 604 092 00 01

MERCEDES-BENZ 661 090 30 55

MERCEDES-BENZ 661 092 31 01

MERCEDES-BENZ 6010920001

MERCEDES-BENZ 6010920101

MERCEDES-BENZ 10921452

MERCEDES-BENZ 6010920352

MERCEDES-BENZ 6010921452

MERCEDES-BENZ 6010921552

MERCEDES-BENZ 6010921652

MERCEDES-BENZ 6020920101

MERCEDES-BENZ 6610923055

MERCEDES-BENZ 60209420101

MERCEDES-BENZ 0010928401 O.D.

MERCEDES-BENZ 0020923001 O.D.

MERCEDES-BENZ 6040920301 O.D.

MERCEDES-BENZ A0010920901

MERCEDES-BENZ A0010922201

MERCEDES-BENZ A0010922301

MERCEDES-BENZ A0010923201

MERCEDES-BENZ A0010928401

MERCEDES-BENZ A6010900352

MERCEDES-BENZ A6010901452

MERCEDES-BENZ A6010901552

MERCEDES-BENZ A6010901652

MERCEDES-BENZ A6040920001

OPEL 93156616

SSANGYONG 661 092 30 01

SSANGYONG 6010900352

SSANGYONG 6610903055

SSANGYONG 6610923101

SSANGYONG 6010901452 ME

GENERAL MOTORS 93156616

STILL 146684

Podobné produkty

Palivový filtr KAMOKA F300601 Skladem

Palivový filtr KAMOKA F300601

88 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0139 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0139

77 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MANN-FILTER P 917/2 x Skladem

Palivový filtr MANN-FILTER P 917/2 x

93 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr MAXGEAR 26-0139 26-0139 Skladem

Palivový filtr MAXGEAR 26-0139 26-0139

73 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr MANN-FILTER P 917/2 x P 917/2 x Skladem

Palivový filtr MANN-FILTER P 917/2 x P 917/2 x

98 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr ALCO FILTER MD-093 MD-093 Skladem

Palivový filtr ALCO FILTER MD-093 MD-093

65 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr ALCO FILTER MD-093 MD-093 Skladem

Palivový filtr ALCO FILTER MD-093 MD-093

63 Kč
Eurodily.cz
Palivový filtr KAMOKA F301901 F301901 Skladem

Palivový filtr KAMOKA F301901 F301901

104 Kč
VOTON.cz
Palivový filtr JAPANPARTS FC-L07S Skladem

Palivový filtr JAPANPARTS FC-L07S

107 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr JAPANPARTS FC-H05S Skladem

Palivový filtr JAPANPARTS FC-H05S

107 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr ASHIKA 30-09-915 Skladem

Palivový filtr ASHIKA 30-09-915

108 Kč
AutoMedik.cz
Palivový filtr ALCO FILTER MD-093 Skladem

Palivový filtr ALCO FILTER MD0093

56 Kč
AutoMedik.cz