Olejový filtr MANN-FILTER PFU 19 326 x PFU 19 326 x

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruVložka filtru
Doplňkový výrobek/ doplňkové infos těsněním
Výška [mm]378
vnitřní průměr [mm]27
Vnější průměr [mm]200
Vnitřní průměr 1 [mm]27
SVHCŽádná SVHC substance

Detailní informace

Číslo výrobku: PFU 19 326 x

Zjednodušené číslo výrobku: PFU19326X

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FIAT 4059343

FORD 1556 564

MAN 81.05504-0048

MAN 81.05504-0049

MERCEDES-BENZ 000 180 18 09

MERCEDES-BENZ 001 184 66 25

MERCEDES-BENZ 002 184 04 25

MERCEDES-BENZ 002 184 06 25

MERCEDES-BENZ 422 180 00 09

MERCEDES-BENZ A 000 180 18 09

MERCEDES-BENZ A 001 184 66 25

MERCEDES-BENZ A 002 184 04 25

MERCEDES-BENZ A 002 184 06 25

MERCEDES-BENZ A 422 180 00 09

VOLVO 1517575

ERF 136750

ERF C 256838

FAUN 4198-280

BOMAG 31701500

BOMAG 31780104

CASE IH 151 531

CASE IH 167 480

CASE IH 177 716

CASE IH 177 716 H 1

CASE IH 190 964 H 1

CASE IH 425 438

CASE IH 425 438 R 1

CASE IH 689 032

CASE IH 767 338

CASE IH 767 338 C 91

CASE IH 966 204

CASE IH 966 204 R 91

CASE IH 970 165

CASE IH 970 165 R 91

CASE IH 980 895

CASE IH 980 895 R 91

CASE IH 996 204

CASE IH 996 204 R 1

CASE IH 996 204 R 91

CASE IH 997 121

CASE IH 997 121 R 91

CASE IH 997 438

LIEBHERR 636 1613

LIEBHERR 736 1613

CUMMINS 101679

CUMMINS 101855

CUMMINS 104926

CUMMINS 120877

CUMMINS 136750

CUMMINS 151531

CUMMINS 159706

CUMMINS 213428

CUMMINS 256838

CUMMINS 298751

CUMMINS 298754

CUMMINS 304116

CUMMINS C-41783 A

CUMMINS CL-501

CUMMINS CL-750

CUMMINS FL-750

GENERAL MOTORS 5573898

GENERAL MOTORS 5576148

GENERAL MOTORS 6437553

GENERAL MOTORS 9022896

GENERAL MOTORS 9047626

JOHN DEERE 256838

DEMAG 988 692 00

FODEN TRUCKS YO21.607.11

FODEN TRUCKS YO21.944.00

ALLIS-CHALMERS 04059343-6

ALLIS-CHALMERS 4059263

ALLIS-CHALMERS 4059263-5

ALLIS-CHALMERS 4059343

ALLIS-CHALMERS 74059263

ALLIS-CHALMERS 74059343

ALLIS-CHALMERS HB-03028803

CATERPILLAR 9Y-4466

CATERPILLAR 9Y-4467

FIATALLIS 4059343

INGERSOLL-RAND 5819 4234

INGERSOLL-RAND 9178 0742

KOMATSU 661-051-5050

KOMATSU 661-051-5300

KOMATSU 6D130136750

MTU 000 180 18 09

MTU XP50699100101

Podobné produkty

MANN-FILTER Olejový filtr HD 512 10359 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr HD 512 10359

1 398 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Olejový filtr HD 512/2 10361 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr HD 512/2 10361

1 398 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Olejový filtr H 15 135 pn 10103 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr H 15 135 pn 10103

1 400 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Olejový filtr HD 15 174/1 x 10323 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr HD 15 174/1 x 10323

1 393 Kč
Oleje.cz
Páska olejového filtru KS TOOLS 150.2098 150.2098 Skladem

Páska olejového filtru KS TOOLS 150.2098 150.2098

1 407 Kč
Eurodily.cz
MANN-FILTER Olejový filtr HD 614 10423 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr HD 614 10423

1 409 Kč
Oleje.cz
Olejový filtr FILTRON OE 693/1 Skladem

Olejový filtr FILTRON OE 693/1

1 416 Kč
AutoMedik.cz
MANN-FILTER Olejový filtr W 13 120/3 10952 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr W 13 120/3 10952

1 376 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Olejový filtr HD 929/5 10507 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr HD 929/5 10507

1 374 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Olejový filtr H 2522/1 x KIT 10161 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr H 2522/1 x KIT 10161

1 420 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Olejový filtr W 1168/6 13076 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr W 1168/6 13076

1 421 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Olejový filtr H 12 012 14119 Do 18 dnů

MANN-FILTER Olejový filtr H 12 012 14119

1 372 Kč
Oleje.cz