Olejový filtr MAHLE OX 384D OX 384D

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruVložka filtru
Výška ( v mm )112
Průměr v mm62,5
Vnitřní průměr 2 [mm]31
Vnitřní průměr 3 [mm]30,5

Detailní informace

Číslo dílu: OX 384D

Zjednodušené číslo dílu: OX384D

OEM čísla (originální čísla automobilky):

CHRYSLER 05069083

CHRYSLER 05069083AA

CHRYSLER 05069083AD

CHRYSLER 05072720

CHRYSLER 05072720AA

CHRYSLER 5069083AA

CHRYSLER 5069083AD

CHRYSLER 5072720

CHRYSLER 5072720AA

CHRYSLER K05072720AA

FIAT K5072720AA

GMC 91155611

HYUNDAI 2630027000

HYUNDAI 2631027000

HYUNDAI 2631027001

HYUNDAI 2631027002

HYUNDAI 2631627000

HYUNDAI 2632027000

HYUNDAI 2632027000A

HYUNDAI 2632027001

KIA 2632027000

KIA 2632027000A

KIA 2632027001

JEEP 5072720AA

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OX 384D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 384D

290 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OX 441D OX 441D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 441D OX 441D

238 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OX 441D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 441D

223 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OX 1217D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 1217D

215 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OX 1217D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 1217D

199 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OX 389/1D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 389/1D

197 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OX 389/1D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 389/1D

181 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OX 1217D OX 1217D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 1217D OX 1217D

169 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OX 389/1D OX 389/1D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 389/1D OX 389/1D

157 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OX 384D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 384D

290 Kč
Falcon parts
Olejový filtr HENGST FILTER E14H D77 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER E14H D77

284 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr KNECHT OX 384D Skladem

Olejový filtr KNECHT OX 384D

283 Kč
AutoMedik.cz