Olejový filtr MAHLE OX 30D OX 30D

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtruVložka filtru
Výška ( v mm )202
Průměr v mm109,0
Vnitřní průměr 2 [mm]13
Vnitřní průměr 3 [mm]13,4
průměr 413,4

Detailní informace

Číslo dílu: OX 30D

Zjednodušené číslo dílu: OX30D

OEM čísla (originální čísla automobilky):

FIAT 282K99

FIAT 4503973

FIAT 75209264

FIAT 75215486

FORD 5000884

FORD 5000885

FORD 5011475

FORD A730X6744L1A

FORD A730X6744L2A

FORD A830X6731RA

GMC 7984878

MAN 81055040029

MERCEDES-BENZ 0001846725

MERCEDES-BENZ 0001849425

MERCEDES-BENZ 0441840025

MERCEDES-BENZ 3445867990

MERCEDES-BENZ 3521800009

MERCEDES-BENZ A0001846725

MERCEDES-BENZ A0001849425

MERCEDES-BENZ A0441840025

MERCEDES-BENZ A3445867990

MERCEDES-BENZ A3521800009

TALBOT 75065398

VOLVO 101713

VOLVO 3727831

VOLVO 466176

VOLVO 60369

VOLVO 869688

VOLVO 880049

VOLVO 940034

VOLVO 951475

STEYR 614040111

STEYR 614070111

STEYR 614070263

LIEBHERR 5507621

LIEBHERR 7001224

CLAAS 0001330311

CLAAS 1330310

CLAAS 1330311

DEMAG 990656

DYNAPAC 1846725

KAELBLE 40600494

KAELBLE 40700433

KOMATSU 2271029

KOMATSU EFOL3

ZETTELMEYER 0021862400

ZETTELMEYER 21862400

TEMA TERRA P206019

VOITH 98073

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OX 30D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 30D

174 Kč
Falcon parts
Olejový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI OC 603 Skladem

Olejový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI OC 603

178 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER PF 1190 x Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER PF 1190 x

177 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OX 30D Skladem

Olejový filtr MAHLE OX 30D

174 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MANN-FILTER PF 1190 x PF 1190 x Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER PF 1190 x PF 1190 x

165 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MANN-FILTER PF 1190 x Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER PF 1190 x

161 Kč
Falcon parts
Olejový filtr HENGST FILTER E159H D311 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER E159H D311

210 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OX 30D Skladem

Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OX 30D

210 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr HENGST FILTER E159H D311 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER E159H D311

239 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER HU 13 125 x HU 13 125 x Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER HU 13 125 x HU 13 125 x

245 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr DENCKERMANN A210558 Skladem

Olejový filtr DENCKERMANN A210558

253 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr BOSCH F 026 407 252 F 026 407 252 Skladem

Olejový filtr BOSCH F 026 407 252 F 026 407 252

256 Kč
Eurodily.cz