Olejový filtr MAHLE OC 502 OC 502

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm93,2
Výška ( v mm )175
Závit spojkyM27x2
průměr 272,0
průměr 362,0
Utahovací moment [Nm]20
Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadíOCS 2

Detailní informace

Číslo dílu: OC 502

Zjednodušené číslo dílu: OC502

OEM čísla (originální čísla automobilky):

DAF 1399494

FORD 4C45/9N074/AA/

FORD 4C459N074AA

FORD BG5X6731AA

FORD BG6T6731AA

IVECO 2992242

IVECO 4899566

IVECO 503120785

IVECO 504033399

IVECO 504074043

SCANIA 2513616

DAEWOO 402040222

DAEWOO Z489789800

VAG 2R0115403

CUMMINS 2992242

CUMMINS 2R0115403

CUMMINS 4897898

CUMMINS 4989314

CUMMINS 503120785

NEW HOLLAND 84228488

NEW HOLLAND 87803260

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OC 202 OC 202 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 202 OC 202

272 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 42 OC 42 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 42 OC 42

228 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 42 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 42

223 Kč
Falcon parts
Olejový filtr MAHLE OC 27 OC 27 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 27 OC 27

221 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 950/44 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 950/44

367 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 202 Skladem

Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 202

317 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr KNECHT OC 42 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 42

306 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr KNECHT OC 27 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 27

294 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OC 202 OC 202 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 202 OC 202

272 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 42 Skladem

Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 42

269 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 27 Skladem

Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 27

260 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OC 42 OC 42 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 42 OC 42

228 Kč
Eurodily.cz