Olejový filtr MAHLE OC 370 OC 370

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm107,0
Výška ( v mm )261
Závit spojky1 1/8''-16
průměr 2101,0
průměr 391,0
Utahovací moment [Nm]20

Detailní informace

Číslo dílu: OC 370

Zjednodušené číslo dílu: OC370

OEM čísla (originální čísla automobilky):

MACK 20539275

MACK 21707136

MACK 484GB3191C

VOLVO 21170569

VOLVO 21707133

VOLVO 23658092

VOLVO 478362

VOLVO 4783627

VOLVO 478736

VOLVO 4787362

HINO 5221170569

RENAULT TRUCKS 20709459

RENAULT TRUCKS 5001846641

RENAULT TRUCKS 5001846642

RENAULT TRUCKS 7420709459

RENAULT TRUCKS 7421561278

RENAULT TRUCKS 7423114226

FODEN TRUCKS YO5008003

CATERPILLAR 1R0658

CATERPILLAR 1R0739

CATERPILLAR 1W3300

CATERPILLAR 2P4004

CATERPILLAR 5P1119

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OC 246 OC 246 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 246 OC 246

436 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 121 OC 121 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 121 OC 121

227 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 246 OC 246 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 246 OC 246

436 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 11 020/1 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 11 020/1

451 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 11 102/10 W 11 102/10 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 11 102/10 W 11 102/10

471 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr KNECHT OC 246 Skladem

Olejový filtr KNECHT OC 246

490 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 370 Skladem

Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 370

500 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 11 025 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 11 025

293 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI OP 584 Skladem

Olejový filtr FILTRON-CIĘŻARÓWKI OP 584

283 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER WP 11 102/3 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER WP 11 102/3

271 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 11 025 W 11 025 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 11 025 W 11 025

263 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 246 Skladem

Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 246

258 Kč
AutoMedik.cz