Olejový filtr MAHLE OC 215 OC 215

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Průměr v mm65,5
Výška ( v mm )67
Závit spojky3/4"-16UNF-2B
průměr 262,9
průměr 354,5
Utahovací moment [Nm]16
Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadíOCS 4

Detailní informace

Číslo dílu: OC 215

Zjednodušené číslo dílu: OC215

OEM čísla (originální čísla automobilky):

DAIHATSU 1560181402

DAIHATSU 1560182703

DAIHATSU 1560182706

DAIHATSU 1560187103

DAIHATSU 1560187106

DAIHATSU 1560187106000

DAIHATSU 1560187107

DAIHATSU 1560187107000

DAIHATSU 1560187107LOC

DAIHATSU 1560187201000

DAIHATSU 1560187203

DAIHATSU 1560187203000

DAIHATSU 1560187204

DAIHATSU 1560187204000

DAIHATSU 1560187702/203

DAIHATSU 1560187703

DAIHATSU 1560187703000

DAIHATSU 1560187704

DAIHATSU 1560187705

DAIHATSU 1560187706

DAIHATSU 1560187710

DAIHATSU 1560197201

DAIHATSU 1560197201000

DAIHATSU 1560197202

DAIHATSU 1560197202000

DAIHATSU 1561082703

DAIHATSU 156187204000

DAIHATSU 1651081420

DAIHATSU 1651082704

FORD 5012577

FORD 5019426

FORD 870X6714AKA

FORD A840X6714JA

FORD EFL288

GMC 96565412

INNOCENTI 551821103

NISSAN 152084A00A

SUZUKI 16510-61AV1

SUZUKI 1651061AR0

SUZUKI 1651073000

SUZUKI 1651073001

SUZUKI 1651073002

SUZUKI 1651073010

SUZUKI 1651073012

SUZUKI 1651073050

SUZUKI 1651081400

SUZUKI 1651081403

SUZUKI 1651081420

SUZUKI 1651081802

SUZUKI 1651082701

SUZUKI 1651082702

SUZUKI 1651082703

SUZUKI 1651082703000

SUZUKI 1651087701

SUZUKI 16510M65L00

SUZUKI 16510M65L10

SUZUKI 16510M68K00

SUZUKI 16510M68K10

SUZUKI 16510M73010

SUZUKI 16510M73040

SUZUKI 16510M73080

SUZUKI 16510M82703

SUZUKI 16510M82713

SUZUKI 16511M73010

SUZUKI 99000990YJ005

TOYOTA 1560197202

TOYOTA 15601B2030

PIAGGIO 438038

PIAGGIO B010014

MARUTI 16510M68K00

CHERY 372-1012010

ISEKI 651324002610

Podobné produkty

Olejový filtr MAHLE OC 215 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 215

108 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE OC 215 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 215

116 Kč
Falcon parts
Olejový filtr CLEAN FILTERS DO 949 Skladem

Olejový filtr CLEAN FILTERS DO 949

98 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr HENGST FILTER H221W Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H221W

97 Kč
Falcon parts
Olejový filtr CLEAN FILTERS DO 846 Skladem

Olejový filtr CLEAN FILTERS DO 846

94 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr HENGST FILTER H90W28 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H90W28

105 Kč
Falcon parts
Olejový filtr HENGST FILTER H221W Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H221W

107 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr HENGST FILTER H97W06 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H97W06

91 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr BOSCH F 026 407 210 Skladem

Olejový filtr BOSCH F 026 407 210

91 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr HENGST FILTER H97W06 H97W06 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H97W06 H97W06

108 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MAHLE OC 215 Skladem

Olejový filtr MAHLE OC 215

108 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 215 Skladem

Olejový filtr MAHLE ORIGINAL OC 215

90 Kč
AutoMedik.cz