Olejový filtr HENGST FILTER H11W01 H11W01

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrunašroubovaný filtr
Vnější průměr [mm]76
Průměr těsnicího kroužku [mm]72
Velikost závitu3/4-16 UNF
Výška [mm]59

Detailní informace

Číslo výrobku: H11W01

Zjednodušené číslo výrobku: H11W01

OEM čísla (originální čísla automobilky):

CITROËN MLS 000-169

FIAT 71736169

FIAT 7683815

FIAT 4371581VF2

FORD 1 498 017

FORD 5 001 156

FORD A 700 X 63714 DA

FORD A 700 X 6714 DA

FORD 5 006 951

FORD A 740 X 6714 CA

FORD 5 009 421

FORD 5 012 037

FORD 5 013 149

PEUGEOT 1109.A1

RENAULT 08 55 961 100

RENAULT 77 00 348 108

RENAULT 77 00 538 151

RENAULT 77 00 542 285

RENAULT 77 00 542 523

RENAULT 77 00 542 526

RENAULT 77 00 629 215

RENAULT 77 01 033 837

RENAULT 77 01 218 107

RENAULT 77 01 348 018

RENAULT 77 01 348 028

RENAULT 77 01 348 108

RENAULT 77 01 348 440

VOLVO 834337

VOLVO 8343378

AGRIA 502 49

BOMAG 05821159

BOMAG 57 154 64

BOMAG 5.821.159

RENAULT TRUCKS 00 08 559 611

RENAULT TRUCKS 08 55 961 100

RENAULT TRUCKS 77 01 365 436

RENAULT TRUCKS 90 62 001 86

RENAULT TRUCKS 08 60 030 890

GENERAL MOTORS 7984153

GENERAL MOTORS 7984550

JOHN DEERE AM 12 5424

HAKO 72-146

SCHAEFF 5.411.656.885

SULLAIR 68430000

KAWASAKI 49065-7007

LISTER 751.12870

FARYMANN DIESEL 5410272

WEIDEMANN 0241501000

RUGGERINI 175.24

HATZ DIESEL 503 02 800

HATZ DIESEL 503 02 801

HATZ DIESEL 504 08 400

Podobné produkty

Olejový filtr HENGST FILTER H11W01 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H11W01

129 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr HENGST FILTER H11W01 Skladem

Olejový filtr HENGST FILTER H11W01

129 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAXGEAR 26-0267 Skladem

Olejový filtr MAXGEAR 26-0267

96 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MAXGEAR 26-0267 26-0267 Skladem

Olejový filtr MAXGEAR 26-0267 26-0267

91 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 77 W 77 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 77 W 77

171 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 77 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 77

172 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr BOSCH F 026 407 055 F 026 407 055 Skladem

Olejový filtr BOSCH F 026 407 055 F 026 407 055

173 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr BOSCH F 026 407 055 Skladem

Olejový filtr BOSCH F 026 407 055

185 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER MW 77 MW 77 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER MW 77 MW 77

190 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MANN-FILTER MW 77 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER MW 77

197 Kč
AutoMedik.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 77/2 W 77/2 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 77/2 W 77/2

240 Kč
Eurodily.cz
Olejový filtr MANN-FILTER W 77/2 Skladem

Olejový filtr MANN-FILTER W 77/2

249 Kč
AutoMedik.cz