Kabinový filtr MANN-FILTER CUK 4151 CUK 4151

skladem zobrazit dopravy

Parametry produktu

typ filtrufiltr obsahuje aktivní uhlí pro lepší filtraci vzduchu
délka (mm)413
šířka (mm)146
výška (v mm)25
Nevíte si rady s výběrem autodílů? Pište na [email protected] nebo do objednávky napište VIN.Doprava do celé ČR, vyzvednutí v Č. Budějovicích nebo výdejnách v JČ kraji. Více v menu Doprava

Detailní informace

Číslo dílu: CUK 4151

Zjednodušené číslo dílu: CUK4151

OEM čísla (originální čísla automobilky):

OPEL 1808608

OPEL 6808616

OPEL 90541317

OPEL 93185194

VAUXHALL 911323367

GENERAL MOTORS 90541317

Podobné produkty

Kabinový filtr HENGST FILTER E1918LB E1918LB Skladem

Kabinový filtr HENGST FILTER E1918LB E1918LB

541 Kč
VOTON.cz
Kabinový filtr MAHLE LAO 229 LAO 229 Skladem

Kabinový filtr MAHLE LAO 229 LAO 229

541 Kč
VOTON.cz
Kabinový filtr MANN-FILTER CUK 29 005 CUK 29 005 Skladem

Kabinový filtr MANN-FILTER CUK 29 005 CUK 29 005

541 Kč
VOTON.cz
Kabinový filtr MAHLE LAK 234 LAK 234 Skladem

Kabinový filtr MAHLE LAK 234 LAK 234

541 Kč
VOTON.cz
Kabinový filtr MANN-FILTER FP 2450 FP 2450 Skladem

Kabinový filtr MANN-FILTER FP 2450 FP 2450

541 Kč
VOTON.cz
MANN-FILTER Kabinový filtr CUK 25 007 12276 Do 18 dnů

MANN-FILTER Kabinový filtr CUK 25 007 12276

541 Kč
Oleje.cz
MANN-FILTER Kabinový filtr CU 27 008 09665 Do 18 dnů

MANN-FILTER Kabinový filtr CU 27 008 09665

541 Kč
Oleje.cz
Kabinový filtr MAHLE LAK 364 LAK 364 Skladem

Kabinový filtr MAHLE LAK 364 LAK 364

540 Kč
VOTON.cz
Kabinový filtr VALEO 698791 698791 Skladem

Kabinový filtr VALEO 698791 698791

542 Kč
VOTON.cz
Kabinový filtr HENGST FILTER E1943LC E1943LC Skladem

Kabinový filtr HENGST FILTER E1943LC E1943LC

540 Kč
VOTON.cz
Kabinový filtr MANN-FILTER CUK 19 004 CUK 19 004 Skladem

Kabinový filtr MANN-FILTER CUK 19 004 CUK 19 004

540 Kč
VOTON.cz