PRÁCE 🧰

Automechanik asistenční služby

aktualizováno před týdnem a více automechanik oborově technické práce

Jsme zavedený poskytovatel asistenčních služeb pro motoristickou veřejnost v Praze a okolí. Hledáme posilu do týmu

  • Automechanik asistenční služby

Nejedná se o monotonní práci v servisu!

Náplň práce:

  • komunikace s asistenčními centrálami i koncovými klienty (přijímání asistenčních zásahů, komunikace ohledně závady, řešení nastalé situace)
  • drobné opravy na místě: nabití/výměna baterie, výměna/oprava pneumatiky, výměny žárovek ve světlometech aj.
  • vytažení vozidla z podzemních garáží (+ spolupráce s odtahovými službami)
  • dovoz pohonných hmot, aj.

Nabízíme:

  • nadstandardní platové ohodnocení (+ příležitostné odměny nad rámec)
  • práce na krátký x dlouhý týden
  • firemní vozidlo vybavené pro práci na cestách (GPS, klimatizace aj.), o které se budete také starat
  • pestrá náplň práce

Požadujeme:

  • praxe v oboru automechanik nutná
  • samostatnost
  • dobrá znalost Prahy
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • bydliště Praha

Výhodou (avšak ne podmínkou) je:

  • časová flexibilita
  • základní znalost cizího jazyka (AJ/NJ)

Zaujala Vás naše nabídka? Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře níže! Těšíme se na Vás!

Informace o nabídce Automechanik asistenční služby

Zaměstnavatel: Pomoc motoristům Jan Fousek s.r.o.
Místo pracoviště: Praha, Praha 1, Hlavní město Praha
Pozice: automechanik
Zařazení: oborově technické práce
Mzdové ohodnocení: 35 000 - 47 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek