PRÁCE 🧰

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE Autoškola NOBE BRNO

aktualizováno před týdnem a více administrativní pracovník administrativní práce

Autoškola NOBE

Dům Scala Moravské náměstí 127/3, Brno

30 000 - 35 000 Kč

plný úvazek

Hledáme ADMINISTRATIVNÍ ASISTENTKU/TA do Autoškoly NOBE v BRNĚ!

Jste organizovaní, komunikační a máte rádi dynamické pracovní prostředí? Máme pro Vás skvělou příležitost! Autoškola NOBE hledá nového člena do svého administrativního týmu na studijní oddělení.

Náplň práce

  • Administrativní podpora pobočky
  • Zpracování e-mailů a vyřizování hovorů
  • Zpracování reportů (základní Excel znalosti postačí) a práce v interním systému
  • Komplexní podpora týmu
  • Komplexní organizace uchazečů, lektorů a jejich vozidel a realizace zákonných termínů závěrečných zkoušek v autoškole.
  • Komunikace s úředníky městských úřadů v rozsahu Vaší agendy.
  • Po zaškolení, právní konzultace pro klienty v rozsahu zák. 247/2000Sb. 361/2000Sb. (vyšší platové ohodnocení)

Požadavky na vzdělání a dovednosti

  • Organizační dovednosti.
  • Zkušenost s administrativními pracemi a znalostmi práce s PC.
  • Komunikativnost a schopnost efektivní spolupráce v týmu.
  • AJ na komunikativní úrovni - využití jak písemnou tak mluvenou formou.
  • Ruský jazyk výhodou

Pracovní benefity

  • Pružnou pracovní dobu.
  • Home office až 2x v týdnu.
  • Vlastní kancelář.
  • Zodpovědnost za vlastní agendu.
  • Nástup možný ihned.
  • Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu na jinou pozici.
  • Přátelské pracovní prostředí a motivující kolektiv.
  • Firemní notebook a mobilní telefon.
  • Po třech měsících možnost služebního vozidla.

Pokud sdílíte naši vášeň pro kvalitní výuku řízení a máte chuť podílet se na každodenní administrativní činnosti, ozvěte se nám s Vaším životopisem a motivačním dopisem na e-mail viz níže nebo telefonicky na níže uvedené číslo.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Informace o nabídce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE Autoškola NOBE BRNO

Zaměstnavatel: Autoškola NOBE
Místo pracoviště: Dům Scala Moravské náměstí 127/3, Brno, Jihomoravský kraj
Pozice: administrativní pracovník
Zařazení: administrativní práce
Mzdové ohodnocení: 30 000 - 35 000 Kč
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: HPP/IČO
Benefity: home office flexibilní pracovní doba auto i pro soukromé účely bonusy/prémie firemní akce mobilní telefon notebook služební vozidlo