PRÁCE 🧰

Nabídka práce pojišťovací služby Nymburk

Nabídka práce a volná pracovní místa z oboru pojišťovací služby v okrese Nymburk. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Středočeský kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů z oboru pojišťovací služby v lokalitě Nymburk.

Jaká je pracovní náplň zaměstnanců v pojišťovacích službách

Zaměstnanci v pojišťovacích službách mají různé pozice a funkce, ale obecně je jejich pracovní náplň zaměřena na poskytování služeb v oblasti pojišťovnictví a finančního plánování. Jejich hlavním úkolem je komunikovat s klienty a řešit s nimi aktuální problémy. Zaměstnanci v pojišťovacích službách uzavírají pojištění mezi zákazníkem a pojišťovnou. Musí být schopni dobře komunikovat a pracovat s různými druhy klientů, poskytovat jim služby a vyřešit jakékoli problémy.

Co je požadováno na pozicích v pojišťovacích službách

Kvalifikací pro práci zaměstnance v pojišťovacích službách může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru ekonomika a podnikání. Případně pak logistické a finanční služby nebo obchodní akademie. Vzdělání je možné nahradit vystudováním vhodného technického oboru a rozšíření kvalifikace buď praxí, nebo doplněním znalostí následným kurzem.

Zaměstnanci musí být dobře informováni o produktech a službách pojišťoven, aby mohli klientům nabízet to nejlepší pojištění. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost.

Plat zaměstnanců v pojišťovacích službách
Pracovní pozicePrůměrná mzda
Likvidátor pojistných událostí30 000 korun do 50 000 korun
Pojišťovací poradceod 35 000 korun do 55 000 korun
Pojišťovací agent od 35 000 korun do 48 000 korun

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?