PRÁCE 🧰

Nabídka práce obchodní referent Příbram

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici obchodní referent v okrese Příbram. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Liberecký kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici obchodní referent v lokalitě Příbram.

Jaká je náplň práce obchodního referenta

Obchodní referent se pohybuje v oblasti prodeje a má za úkol zajišťovat obchodní aktivity pro svou společnost. Mezi jeho základní náplň práce patří hledání nových obchodních příležitostí, oslovování potenciálních zákazníků a nabízení produktů nebo služeb společnosti. Mezi jeho další úkoly patří například zajištění a realizování přepravy vývozních i dovozních zásilek nebo jednání s celními orgány a finančními úřady. Obchodní referent musí také pečovat o stávající zákazníky, udržovat s nimi kontakt a snažit se jim nabízet výhodné podmínky, přičemž zvyšuje jejich spokojenost.

Mezi další úkoly na pozici obchodního referenta patří například vedení jednání s obchodními partnery, příprava obchodních prezentací, zpracovávání nabídek, uzavírání obchodů a plánování obchodních aktivit. Důležitou součástí práce obchodního referenta je také sledování trhu a konkurence a přizpůsobování strategie společnosti těmto vývojům. Hlavním cílem obchodního referenta je však vždy zvyšování obratu společnosti a rozšiřování zákaznického portfolia.

Co je požadováno

Kvalifikací pro práci obchodního asistenta může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru ekonomika a podnikání, nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) ve skupině oborů ekonomika a administrativa. Dále také může stačit vyšší odborné vzdělání ve skupině oborů ekonomika a administrativa, obchodní akademie, informační technologie nebo jiné informatické obory.

Od obchodního referenta je obvykle požadována schopnost získávat nové zákazníky a udržovat stávající vztahy s nimi. Dále pak komunikativnost, schopnost jednat a vyjednávat. Důležitá je taktéž znalost trhu a konkurence. Je potřeba se vyznat v číslech, umět s nimi pracovat a analyzovat data. Potřeba je též schopnost plánovat a organizovat svou práci a schopnost pracovat v týmu.

Plat obchodního referenta

Plat na pozici obchodní referent se pohybuje od 30 000 Kč do 47 000 korun. Konečný plat se může lišit v závislosti na předchozích zkušenostech, nebo kraji.

Průměrné platy obchodního referenta v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Praha38 500 
Brno42 000 
Ostrava36 700

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?