PRÁCE 🧰

Nabídka práce nákupčí Trutnov

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici nákupčí v okrese Trutnov. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici nákupčí v lokalitě Trutnov.

Jaká je náplň práce na pozici nákupčí

Nákupčí má za úkol zajišťovat oblast dodávek materiálu, surovin, strojů a zboží pro firmu. Vystavuje objednávky a kontroluje dodržování smluvených podmínek při dodávkách. Dále analyzuje dodávky z hlediska efektivity a stanovuje případná opatření, například optimalizaci dodavatelského řetězce nebo využívání alternativních dodavatelů. Důležitou součástí práce nákupčího je také sledování trhu, konkurence a trendů v oboru a jejich využití při výběru dodavatelů a materiálů.

Co je požadováno u nákupčího

Kvalifikací pro práci na pozici referenta logistiky může být absolvování středního vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení) v oboru provoz, organizace a ekonomika doprav nebo oboru prodavač, obchodník, obchodní provoz. Případně pak prodavač nebo obchodník. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch.

Jako nákupčí je nezbytné mít příjemný a kultivovaný přístup k zákazníkům a projevovat aktivní zájem o oblast prodeje. Znalost trhu a trendů je pro tuto pozici klíčová, a stejně tak i schopnost aktivně komunikovat s potenciálními zákazníky. Prodejce musí sledovat konkurenci a být schopen neustále vylepšovat a zdokonalovat nabízené produkty a služby.

Plat nákupčího

Průměrná mzda nákupčího vychází na 34 900 korun.

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?