PRÁCE 🧰

Nabídka práce autokarosář Louny

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici autokarosář v okrese Louny. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hlavní město Praha Olomoucký kraj Plzeňský kraj

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici autokarosář v lokalitě Louny.

Autokarosář je odborník na úpravy a opravy karoserií motorových vozidel. Hlavní pracovní náplní je především oprava ale i výroba karoserií. Výroba karoserií se skládá z mnoha kroků, od návrhu a plánování přes výrobu jednotlivých částí až po montáž na vozidlo.

Autokarosáři pracují převážně v autoservisech a karosárnách, ale mohou také pracovat v automobilech výrobců nákladních a užitkových vozidel. Je důležité, aby měli dobré technické znalosti, schopnost pracovat s různými materiály, zručnost a přesnost. V dnešní době jsou také velmi důležité schopnosti čtení technických výkresů a práce s počítačem pro navrhování nových karosérií.

Co je požadováno od autokarosáře

Kvalifikací pro práci autolakarosáře může být absolvování středního vzdělání s výučním listem v oboru v oboru klempíř, klempířské práce ve strojírenství, dále pak jsou vhodné obory karosář, strojní mechanik, montérské práce, nebo zámečník, zámečnické práce a údržba. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Někdy se požaduje i řidičský průkaz skupiny B či C. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch, ochota učit se nové techniky a postupy a doporučený je i svářečský průkaz.

Plat autokarosáře

Platové rozmezí na pozici autokarosář se pohybuje od 27 000 korun do 34 000 korun.

Průměrné platy autokarosáře v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Ostrava32 500
Ústí nad Labem33 800
Praha36 770

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?