PRÁCE 🧰

Nabídka práce autokarosář Liberec

Nabídka práce a volná pracovní místa na pozici autokarosář v okrese Liberec. Vybírejte z 0 nabídek od 0 firem.

Vložit nabídku

Filtrovat nabídky

Lokalita

Hledaný text

Plat

Úvazek

Obor

více oborů

Pozice

více pozic

Benefity

více benefitů

Vhodné pro

více možností

Požadované jazyky

více jazyků

Hledáte zaměstnání v oboru auto-moto? Portál řidiče přináší jedinečnou nabídku 0 inzerátů na pozici autokarosář v lokalitě Liberec.

Autokarosář je odborník na úpravy a opravy karoserií motorových vozidel. Hlavní pracovní náplní je především oprava ale i výroba karoserií. Výroba karoserií se skládá z mnoha kroků, od návrhu a plánování přes výrobu jednotlivých částí až po montáž na vozidlo.

Autokarosáři pracují převážně v autoservisech a karosárnách, ale mohou také pracovat v automobilech výrobců nákladních a užitkových vozidel. Je důležité, aby měli dobré technické znalosti, schopnost pracovat s různými materiály, zručnost a přesnost. V dnešní době jsou také velmi důležité schopnosti čtení technických výkresů a práce s počítačem pro navrhování nových karosérií.

Co je požadováno od autokarosáře

Kvalifikací pro práci autolakarosáře může být absolvování středního vzdělání s výučním listem v oboru v oboru klempíř, klempířské práce ve strojírenství, dále pak jsou vhodné obory karosář, strojní mechanik, montérské práce, nebo zámečník, zámečnické práce a údržba. Výhodná je taktéž předchozí praxe na obdobné pozici. Někdy se požaduje i řidičský průkaz skupiny B či C. Je vyžadována spolehlivost samostatnost i týmový duch, ochota učit se nové techniky a postupy a doporučený je i svářečský průkaz.

Plat autokarosáře

Platové rozmezí na pozici autokarosář se pohybuje od 27 000 korun do 34 000 korun.

Průměrné platy autokarosáře v městech
MěstoPrůměrný plat (Kč)
Ostrava32 500
Ústí nad Labem33 800
Praha36 770

Prezentujte nabídku práce na unikátním auto-moto portálu

Hledáte nové zaměstnance nebo nabízíte odborné služby související s oblastí auto-moto? Vložte si nabídku práce na náš oborový portál a prezentuje ji tisícům potenciálních zájemců denně.

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na jaro. Chcete o nich vědět?