Spolupráce s Portálem řidiče

Chcete navázat spolupráci s nezávislým portálem, který navštěvuje každý měsíc tisíce automobilových nadšenců? Portál řidiče je tou nejlepší volbou.

Kdo jsme a čemu se věnujeme?

Jsme tým nadšených řidičů, pracujících na projektu, který si klade za cíl usnadnit život všem motoristům. Portál řidiče jsme spustili v polovině roku 2019. Měsíčně náš web navštěvují desítky tisíc uživatelů. Nacházejí u nás denní aktuality ze světa auto moto, hodnotné tipy a rady, nezávislé a obsáhlé recenze aut a další zajímavý obsah. Vhledem ke kvalitnímu a čtivému obsahu patříme mezi nejrychleji rostoucí portály u nás.

Nedílnou součástí našeho portáku je také katalog autoservisů, pneuservisů, STK, autopůjčoven, autodílů a dalších firem nabízejících služby související s provozem motorového vozidla. Katalog pomáhá návštevníkům s vyhledáním kvalitních firem zajišťujících hledanou službu v jejich lokalitě a prezentuje kontaktní a rozšířené informace o firmách.

Co děláme jinak a v čem se lišíme od konkurence?

  1. Jsme oborově zaměřeným portálem, který navštěvují pouze lidé hledající informace v oblasti auto-moto.
  2. Firmám přivádíme pouze relevantní zákazníky, kteří na našem portálu vyhledávají konkrétní službu související s nákupem či provozem jejich vozidla.
  3. Za portálem stojí tým profesionálních marketérů, obchodníků a redaktorů, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti, vědí jak a které věci fungují a dokážou v této oblasti fundovaně poradit a sestavit marketingový mix tak, aby dával klientovi smysl s minimem nutných vynaloženách prostředků.
  4. Pravidelně si analyzujeme trh a optimalizujeme publikovaný obsah tak, aby byl dobře dohledatelný a firmy prezentované u nás jsou proto vždy o krok před konkurencí.
  5. Používáme nejmodernější technologie, které nás v oblasti podobných internetových portálů řadí na jejich špičku. Naše články se proto budou vždy načítat rychle, uživatelská zkušenost bude vždy na vysoké úrovni a stránky budou přístupné na všech zařízeních.

Proč s námi spolupracovat?

Dokážeme navhrnout a vymyslet komplexní online strategii prezentace Vaší společnosti, která bude fungovat a přivede relevantní návštěvníky a potencionální zákazníky.

Naše výsledky mluví za vše, dokážeme dosáhnout klíčových pozic ve vyhledavačích i v masivní konkurenci:

Možnosti spolupráce

Zaujaly Vás uvedené informace a ptáte se jaké jsou možnosti spolupráce a s čím Vám můžeme pomoci?

Rozšířený zápis fimy v oborovém katalogu

Vaše firma má u nás základní zápis zdarma, bohužel tento zápis má své limity a omezení, pro společnosti, které to myslí s podnikáním vážně a chtějí být úspěšné nabízíme exkluzivní firemní zápis. Exkluzivní firemní zápis prezentuje detailní informace o firmě, otevírací dobu, prodejní argumenty, aktuální fotografie, nabídku vozidel, neomezený výčet nabízených služeb a mnoho dalších zajímavých informací.

Dle našich statistik je proklikovost rozšířených firemních zápisů minimálně 20 krát vyšší než u bežných zápisů. Chcete od nás více potenciálních zákazníků, pak nás neváhejte kontaktovat a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.

Chci rozšířený zápis

Článek prezentující firmu či službu

Dbáme si na faktu, že jsme nezávislou autoritou, proto od nás nečekejte, že vypublikujeme jakýkoliv text, který nám kdo pošle. Je to právě naopak. Snažíme se, aby spolupráce dávala smysl oběma stranám, proto od klienta na počátku spolupráce chceme jasně vědět, jaká má očekávání. Na základě těchto očekávání pak následně definujeme jasné dosažitelné cíle a domluvíme se společně na cestě a formě, jakou jich dosáhneme.

Spolupráce toufo formou funguje, protože obě strany jasně vědí kam jdeme a jak toho dosáhneme. S našimi klienty spolupracujeme dlouhodobě, protože obě strany jsou spokojené, náš těší dobře odvedená a zaplacená práce a klient získá nové poptávky a zákazníky.

Mám zájem o článek

Profesionální prezentace, fotografování a videa

Víte, že kvalitní prezentace a fotografie mají značný vliv na tom, jak Vás zákaznici vnímají? Pomocí profesionální webové prezentace, kvalitných fotografií a videa dáváte svým zákazníkům jasně najevo, že to s Vaším podnikáním myslíte vážně a mohou s Vaší firmou počítat i do budoucna.

Pomůžeme Vám vytvořit profesionální webovou prezentaci, která odprezentuje klíčové přednosti Vaší firmy. Alternativně můžete využít cenově dostupné možnosti prezentace své firmy u nás na portále. Zajistíme nafocení Vaší provozovny, vytvoříme krátky videomedailonek či jiné prezentační materiály.

Chci profesionální prezentaci

Správa reklamních kampaní a sociálních médií

Potřebujete pomoci s budováním brandu Vaší firmy? Chcete dobré jméno společnosti ve Vašem okolí? I s tímto Vám můžeme pomoci a postarat se, aby lidé právě o Vaší firmě věděli a s důvěrou se na Vás obrátili s provozem svého vozidla.

Reklama a sociální sítě dokážou být velkým pomocníkem a mocným nástrojem v rukou zkušeného člověka, proto neváhejte a svěřte tuto práci do rukou profesionálů a nesnažte se je dělat sami. Ušetříte tím spoustu času a také peněz. My také raději opravu nepojízdného vozidla svěříme do rukou kvalitního autoservisu, než bychom se snažili špatnou zkušenost udělat svépomocí.

Potřebuji pomoc s reklamou

Prezentace firmy v rámci našeho blogu

Pravidelně publikujeme zajímavé články na různá témata z oblati auto-moto, které denně čtou stovky lidí. V rámci této činnosti Vám nabízíme možnost publikace Vaší firmy pokud téma článku souvisí s nabídkou služeb dané firmy.

Chci být vidět na zajímavý obsah

Jiná forma spolupráce

Rádi s vámi probereme všechny možnosti spolupráce a případně připravíme nabídku, která bude šitá přímo na míru k spokojenosti obou stran. Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo nám napište e-mail na [email protected].

Mám zájem o spolupráci

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám a určitě se nějakým způsobem domluvíme.