Spolupráce s Portálem řidiče

Chcete navázat spolupráci s nezávislým portálem, který navštěvuje každý měsíc tisíce automobilových nadšenců? Portál řidiče je tou nejlepší volbou.

Kdo jsme a čemu se věnujeme?

Jsme tým nadšených řidičů, pracujících na projektu, který má v budoucnosti usnadnit život všem motoristům. Portál řidiče jsme spustili v polovině roku 2019. Měsíčně náš web navštěvují tisíce uživatelů. Nacházejí u nás denní aktuality ze světa auto moto, obsáhlé recenze aut, reportáže ze srazů a prémiový obsah, kterým je sekce tipy a rady. Měsíčně přichází na web za kvalitním a čtivým obsahem tisíce nových čtenářů. I proto patříme mezi nejrychleji rostoucí portály u nás.

Naše vize a plány

Návštěvnost našeho projektu se měsíčně zvedá o stovky procent. Portál řidiče má ambice se stát komplexním pomocníkem každého automobilisty. Aktuálně na webu najdete magazín společně s katalogem firem, které jsou s automobily nějak spojeny. Do budoucna máme v plánu mnoho změn. To je jeden z mnoha důvodů, proč se vyplatí náš portál sledovat a pravidelně navštěvovat. Pro podnikatele a firmy to zároveň může představovat zajímavou příležitost, jak získat spolehlivého a dlouhodobého partnera.

Možnosti spolupráce

  • PR článek
  • placená služba v katalogu firem

Případové studie recenzovaných vozidel

Rádi s vámi probereme všechny možnosti spolupráce a případně připravíme nabídku, která bude šitá přímo na míru k spokojenosti obou stran. Kontaktujte nás přes kontaktní formulář nebo nám napište e-mail na [email protected].

Chcete s námi spolupracovat? Napište nám a určitě se nějakým způsobem domluvíme.