Doporučíme vaší firmu tisícům čtenářů zdarma

Máte firmu a poskytujete služby jako přezutí pneu, opravy termopresem, uskladnění pneu, čištění autoklimatizace ozonem, nástřiky podvozků nebo detailing?

Pro náš nový (a velice dobře rozjetý) magazín Portál řidiče, hledáme vhodné kandidáty, kterým bychom připravili propagaci služeb v hodnotě až 40 000 Kč zcela zdarma a jejich článek dokonce podpořili částkou až 5 000 Kč.

Profesionální propagace pro vaši firmu nyní ZDARMA

Profesionální propagace pro vaši firmu nyní ZDARMA

 

Měsíčně Portál řidiče navštíví tisíce motoristů

Proč vám tedy nabízíme propagaci zdarma? Protože bychom rádi jako “protislužbu” od vás získali váš čas. Stačí nám jedno společně strávené odpoledne na vaší provozovně.

Nafotíme si tam pár fotek, možná natočíme i krátké video a budeme se vás ptát na vaši práci. Pro naše redaktory je možnost načerpání informací přímo od zdroje k nezaplacení. Následná odbornost článků rapidně roste a my chceme našim čtenářům přinášet jen to nejlepší.

Odměna se vám bude líbit

Vašeho času si ceníme a chceme se proto dobře odvděčit. Nabídneme vám tedy na půl roku zveřejněný článek našem portálu. Článek budeme mimo jiné propagovat a finančně jej podporovat v reklamní kampani. Dozví se tak o něm dokonce ještě mnohem více uživatelů než jen obvyklí návštěvníci našeho internetového magazínu. 

V týmu máme hned několik zkušených marketérů, čeká vás opravdu profi propagace vaší firmy, a to bez finančních nákladů.

Jak se přihlásit o propagaci zdarma?

Stačí nám napsat přes kontaktní formulář níže. Následně vás bude kontaktovat náš zástupce, upřesní si s vámi pár informací a zařadí vaši firmu do výběrového řízení. Od každé služby, kterou jsme zmínili v prvním odstavci, hledáme jednu společnost. Pokud se nám zalíbíte právě vy, domluvíme se na termínu naší návštěvy a v závěsu se můžete těšit na svou odměnu ve formě článku zdarma na našem portálu.

Chcete, abychom o vás napsali? Ozvěte se nám.