🇦🇹 Diesel 1,67 € Natural 95 1,55 € 🇨🇿 Diesel 38,09 Kč Natural 95 37,60 Kč 🇩🇪 Diesel 1,73 € Natural 95 1,75 € 🇫🇷 Diesel 1,78 € Natural 95 1,79 € 🇭🇷 Diesel 1,48 € Natural 95 1,46 € 🇭🇺 Diesel 601,54 HUF Natural 95 581,17 HUF 🇮🇹 Diesel 1,80 € Natural 95 1,81 € 🇵🇱 Diesel 6,64 PLN Natural 95 6,47 PLN 🇸🇮 Diesel 1,54 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,61 € Natural 95 1,49 € 🇦🇹 Diesel 1,67 € Natural 95 1,55 € 🇨🇿 Diesel 38,09 Kč Natural 95 37,60 Kč 🇩🇪 Diesel 1,73 € Natural 95 1,75 € 🇫🇷 Diesel 1,78 € Natural 95 1,79 € 🇭🇷 Diesel 1,48 € Natural 95 1,46 € 🇭🇺 Diesel 601,54 HUF Natural 95 581,17 HUF 🇮🇹 Diesel 1,80 € Natural 95 1,81 € 🇵🇱 Diesel 6,64 PLN Natural 95 6,47 PLN 🇸🇮 Diesel 1,54 € Natural 95 1,51 € 🇸🇰 Diesel 1,61 € Natural 95 1,49 €

Jaký vybrat pneuservis v Praze

Hledáte kvalitní pneuservis V Praze? V našem článku najdete přehled pneuservisů, které řadíme mezi nejkvalitnější. V Praze a okolí evidujeme přes 500 pneuservisů, které se věnují převážně výměně, huštění a prodeji pneumatik. Níže naleznete fakta, podle kterých vybírat.

Jak moc je důležité vybrat kvalitní pneuservis?

Jak moc je důležité vybrat kvalitní pneuservis

Pro mnoho řidičů není výběr důležitý, což je velká chyba. Je to podobné jako u drahého auta. Také s ním při nutné opravě nevyrazíte k nezkušenému mechanikovi, který nemá vhodné vybavení k opravě a není kvalifikovaný. Stejný postup byste měli aplikovat i u úkonu jako je výměna letních pneumatik za zimní a naopak. Nevyplácí se jezdit do prvního pneuservisu, který po cestě potkáte.

Jak poznat kvalitní pneuservis?

Důkazem, že majitel pneuservisu myslí podnikání v tomto oboru vážně je fakt, že vlastní alespoň dva zvedáky. Důležitým poznávacím prvkem profesionálního pneuservisu je vybavení, které vlastní a které při vykonávání svých služeb používá. Široký sortiment služeb naznačuje větší profesionalitu servisu. Lepší pneuservisy vlastní speciální stroje, díky kterým mohou vyměnit i pneu na offroadech, hustit pneu dusíkem nebo vyvažovat laserem.

Jak poznat kvalitní pneuservis

Mezi další služby mohou patřit:

  • čištění osobních a nákladních vozů
  • čištění a naplnění klimatizace
  • kontrola a seřízení geometrie
  • čištění interiérů
  • výměna brzd a výfuků
  • opravy autoskel
  • autoservisní práce

Ptejte se a buďte zvědaví

Vybírejte si pneuservisy, které mají otevřeno celoročně. Zdá se to jako nepodstatný fakt, ale co budete dělat při reklamaci koupené nebo opravované pneumatiky v období mimo jaro nebo podzim, v kterém zmiňované pneuservisy budou zavřené? Mezi další poznávací signál patří informovanost a proškolený personál. Nebojte se zeptat a nechte si poradit. Ve správném pneuservisu by vám měli poradit s typem, značkou, cenou i rozměrem vhodných pneumatik pro váš vůz.

Určitě se podívejte na pneuservisy, které jsou otevřené celoročně. Pro mnoho řidičů je to nepodstatný fakt, ale při jakémkoliv problému je dobré vědět, že jezdíte do pneuservisu, v kterém jsou každý den po celý rok. Mezi další signály patří proškolený personál a informovanost

Máte vyřešené uskladnění vašich pneu?

Uskladnění vašich pneumatik

Rychlost, uskladnění nebo zkalibrování senzorů TPMS? Pro seriózní profi pneuservis žádný problém, spíše samozřejmost. Typický rozměr nebo typ pneu, který pneuservis nemá skladem, by měl servis dodat maximálně do 2-3 dnů. Dobrý servis vám také dokáže zařídit a nabídnout uskladnění použitých zimních nebo letních pneumatik v lepších podmínkách, než si je dokážete uskladnit sami.

Jaké pneuservisy v Praze doporučujeme?

Pneuservis Novák - Pneuservis pro Prahu a okolí, kde vám poškozené pneumatiky opraví, abyste mohli i nadále bez starostí jezdit. Jejich mechanici nejdříve zjistí typ a rozsah poškození, na základě čehož stanoví způsob opravy a sdělí vám přibližnou dobu trvání a finanční náročnost opravy.

Auto Pneu Vulkán - Nabízí všem zákazníkům již více než 20 let odborný pneuservis, autoservis, servis autoklimatizace a další služby. Autoservis byl založen v roce 1990 pod názvem PNEU VULKÁN. V roce 2010 získali 1. místo v celostátní soutěži a prestižní ocenění Pneuservis roku 2010.

Slavík Pneuservis - Přezutí pneu, opravy, výměna kol i jejich uskladnění, kdykoli potřebujete. Starají se o obutí vašich vozů už od roku 2005. Občas se zašpiní, aby pro vás odvedli vždy čistou práci. 4 boxy až na 4 auta, moderní stroje a parta profíků, kteří dělají svou práci rádi.

AIR PNEUSERVIS PRAHA - Servis s menší užitnou plochou, avšak s kompletní nabídkou služeb pro každého zákazníka, počínaje běžnými servisními pracemi jako např. výměna oleje a filtrů, brzdové systémy, výměna výfuku, tlumiče, autoklimatizace, laserová geometrie až po výměnu autoskla, oprava karoserií, lakování, přípravy vozu a zajištění STK.

Pneuservis Ventilek a Dušička - Již 17 let firma Ventilek a Dušička poskytuje kompletní služby pneuservisu. Od roku 2010 nabízí služby v rámci servisní sítě FIRSTSTOP. Své služby poskytuje na nejmodernějších strojích Hofmann. Tyto stroje jsou pravidelně kalibrovány se záměrem dosáhnou maximální kvality naší práce. Naši mechanici používají ověřené momentové klíče a tlakoměry s důrazem na maximální bezpečnost zákazníka.

Další pneuservisy v Praze a okolí

Máme pro vás zajímavé rady, tipy a akční auto-moto nabídky nejen na zimu. Chcete o nich vědět?