PRÁCE 🧰

Traktorista, opravář zemědělských strojů

aktualizováno před týdnem a více ostatní řidič řidič motorového vozidla

Odbytové družstvo ovoce ČR

Žernov

50 000 - 70 000 Kč

plný či zkrácený úvazek

Popis nabídky práce:

  • Do pracovního kolektivu hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Traktorista, mechanik, opravář zemědělských strojů do naších ovocných sadů v těchto okresech: Mladá Boleslav (obec Lítkovice), Semily (obec Žernov), Jičín (obec Podkost) a Kolín (obec Choťovice). Nejčastěji používáme traktory o výkonu cca 100 k: Claas 240F, Fendt 211P a Deutz Fahr 5115.

Náplň práce:

  • postřiky a výživa v sadu
  • sečení trávy
  • údržba terénu po dešti

V hlavní sezoně / v období sklizně:

  • svoz produkce v sadu

V zimě:

  • oprava a údržba vnitřních komunikací sadů traktory / malými stavebními stroji
  • oprava a údržba traktorů a příslušenství
  • údržba závlahy
  • údržba opěrných konstrukcí v sadu
  • strojní střih stromů

Požadavky:

  • ŘP sk. B a T
  • strojní průkaz nebo svářečský průkaz (výhodou)
  • časová flexibilita - práce v režimu krátký/dlouhý týden
  • odpovědný přístup k práci
  • praxe v zemědělství výhodou

Nabízíme:

  • odměny a příspěvky dle reálně odvedené práce
  • při průměrném nájezdu 6,5 Mth/den je čistý příjem 2 250,- Kč/den (při očekávaném nájezdu 130 Mth/měsíc)
  • celoroční práci ( 1 - 2 měsíce v roku jsou ztížené pracovní podmínky )
  • firemní pojištění za škody způsobené zaměstnavateli
  • možnost rozšíření kvalifikace o strojní průkaz na malé stavební stroje, VZV a pod.
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně a dopravy na pracoviště
  • relokační příspěvek na ubytování a dopravu do práce pro pracovníky s bydlištěm mimo obec místa výkonu práce nejméně 2500,- Kč/měsíc
  • příspěvek na stravování v hodnotě nejméně 2000 Kč/měsíc
  • po zkušební době příspěvek pro účastníky penzijního spoření 12000,- Kč/rok a za každý další odpracovaný rok navýšení příspěvku o nejméně 1200,- Kč/rok
  • mobilní telefon s datovým a telefonním tarifem
  • po zkušební době možnost zprostředkování spotřebitelského úvěru (hypotéka, splátkový úvěr) za výhodných podmínek

Informace k pohovoru:

  • V případě Vašeho zájmu o námi nabízenou pracovní pozici, zašlete na e-mailovou adresu viz níže svůj strukturovaný životopis spolu s dotazníkem (k dispozici na stažení: https://csraj.jobs.cz/) - nutné dokumenty k výběrovému řízení. Pokud nepošlete vyplněný dotazník, bude potřeba vyplnit dotazník na osobním pohovoru.
  • Můžete také zaslat motivační dopis, doklad o nejvýše dosaženém vzdělání, skeny certifikátů, referencí a ostatních dokumentů, pokud jimi disponujete.
  • Společnost prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použijí pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebudou tyto údaje předávat třetím osobám bez předešlého souhlasu uchazeče.

Informace o nabídce Traktorista, opravář zemědělských strojů

Zaměstnavatel: Odbytové družstvo ovoce ČR
Místo pracoviště: Žernov, Liberecký kraj
Pozice: ostatní řidič
Zařazení: řidič motorového vozidla
Mzdové ohodnocení: 50 000 - 70 000 Kč
Typ úvazku: plný či zkrácený úvazek
Smluvní vztah: DPČ, HPP
Požadované jazyky: čeština ruština
Benefity: stravenky bonusy/prémie firemní akce příspěvek na životní připojištění vzdělávací kurzy mobilní telefon sleva na firemní výrobky/služby příspěvek na dopravu závodní stravování školení možnost ubytování