PRÁCE 🧰

Telefonní operátorka

aktualizováno včera pracovník call centra prodej a obchod

Pracovní náplň:

  • Komunikaci se zákazníky a přiřazování zakázek jednotlivým technikům
  • Plánování tras techniků podle nastavených kritérií a priorit
  • Příjem a zpracování zakázek přes webové rozhraní nebo e-mailem
  • Komunikace s Prodejci a domlouvání termínu závozu / odvozu spotřebiče
  • Příjem a zpracování objednávek nových spotřebičů přes e-shop
  • Monitorování jízd techniků a jejich efektivní rozdělování a vytěžování
  • Plánování tras řidičů – montážníků podle nastavených kritérií a priorit
  • Komunikace s externími přepravci a domlouvání termínu závozu spotřebiče
  • Vystavování daňových dokladů
  • Vystavování expedičních a dodacích dokladů

Požadujeme:

  • Zájem učit se něco nového
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Dobrou komunikaci
  • Bezúhonnost
  • Časovou flexibilitu
  • Smysl pro perfekcionismus
  • Dobrou manuální zručnost

Vzdělání:

  • Středoškolské nebo vyučení v příbuzném oboru
  • Administrativa, logistika

Výhodou:

  • Znalost programu MONEY nebo jiného ERP
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Nekuřák
  • Praxe v podobném prostředí
  • Znalost nových technologií – chytrých spotřebičů
  • Znalost mobilních aplikací

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání, různorodá práce
  • Možnost progresivní pracovní doby
  • Dobré dopravní spojení
  • Příjemný kolektiv
  • Dovolená 5 týdnů
  • Možnost napracovat si hodiny, čerpání náhradního volna
  • Firemní výhody, zaměstnanecké slevy
  • Zajímavé motivační výhody – Benefitní program
  • Káva a čaj na pracovišti zdarma
  • Stabilní společnost již 30 let

Informace o nabídce Telefonní operátorka

Zaměstnavatel: BMK servis s.r.o.
Místo pracoviště: U Kartounky 670, Česká Lípa, Liberecký kraj
Pozice: pracovník call centra
Zařazení: prodej a obchod
Mzdové ohodnocení: 27 000 - 30 000 Kč
hrubá mzda
Požadované vzdělání: středoškolské nebo vyučení v příbuzném oboru
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva na dobu neurčitou
Požadované jazyky: angličtina němčina
Benefity: flexibilní pracovní doba dovolená 5 týdnů sleva na firemní výrobky/služby kafetérie