PRÁCE 🧰

Strojvedoucí pro PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.

aktualizováno před týdnem a více ostatní řidič řidič motorového vozidla

PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.

Štětí

náborový příspěvek 105 000 Kč

plný úvazek

Popis pozice:

  • Řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na vlečce a do přípojové stanice
  • Vedení evidence hnacího vozidla

Požadujeme:

  • Vyučen / ÚSO vzdělání nejlépe elektrotechnického, strojního, dopravního nebo stavebního zaměření
  • Průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel pro motorovou trakci na vlečku
  • Licence a doplňkové osvědčení strojvedoucího je výhodou
  • Praxi v řízení hnacích kolejových vozidel
  • Technické myšlení
  • Výborný zdravotní stav

Nabízíme:

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 105.000,- KČ PRO KANDIDÁTY S PRAXÍ

  • Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Strojvedoucí pro PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.

Zaměstnavatel: PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.
Místo pracoviště: Štětí, Ústecký kraj
Pozice: ostatní řidič
Zařazení: řidič motorového vozidla
Náborový příspěvek: 105 000 Kč
Požadované vzdělání: Vyučen / ÚSO vzdělání