PRÁCE 🧰

Nabídka práce: Strojvedoucí Kladno

aktualizováno před týdnem a více ostatní řidič řidič motorového vozidla

PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.

Kladno

náborový příspěvek 105 000 Kč

plný úvazek

Popis pozice:

  • Řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na vlečce
  • Provádění činností při vedení vlaku
  • Vedení evidence hnacího vozidla

Místo výkonu práce: KLADNO (v blízkosti železniční stanice Kladno-Švermov a zastávky MHD Kübeck)

Požadujeme:

  • Vyučen / ÚSO vzdělání nejlépe elektrotechnického, strojního, dopravního nebo stavebního zaměření
  • Průkaz způsobilosti k řízení drážních vozidel pro motorovou trakci na vlečku
  • Licence a doplňkové osvědčení strojvedoucího je výhodou
  • Praxi v řízení hnacích kolejových vozidel
  • Technické myšlení
  • Výborný zdravotní stav

Nabízíme:

Náborový příspěvek 105.000,- KČ pro kandidáty s praxí

  • Zajímavou, samostatnou, různorodou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti
  • Možnost odborného a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Systém zaměstnaneckých výhod

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Nabídka práce: Strojvedoucí Kladno

Zaměstnavatel: PKP CARGO INTERNATIONAL a.s.
Místo pracoviště: Kladno, Středočeský kraj
Pozice: ostatní řidič
Zařazení: řidič motorového vozidla
Náborový příspěvek: 105 000 Kč
Požadované vzdělání: Vyučen / ÚSO vzdělání