PRÁCE 🧰

Skladník/ci – Inter Cars Česká Republika s.r.o.

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Komerční 532, Nupaky

Jsme inovativní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše, co má kola (osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Kromě toho nabízíme i širokou škálu servisního vybavení. Na českém trhu působíme od roku 2004,historie společnosti se však píše již od roku 1990. Za tu dobu jsme si stačili vybudovat pozici největšího dodavatele náhradních dílů ve Střední a Východní Evropě.

Náplň práce:

  • Obsluha strojů VZV/Retrak
  • Skladová manipulace se zbožím / autodíly, autopříslušenství a doplňky – příjem, zaskladnění, vyskladnění, kontrola zboží
  • Práce se čtečkou EAN kódů
  • Spolupráce s týmem centrálního skladu

Požadujeme:

  • Zručnost, pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost, týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, loajalitu, bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Flexibilitu v rámci směnného provozu pracoviště skladu
  • Praxe VZV/Retrak

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Nové pracovní stroje značek Jungheinrich a Toyota.
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém (po zapracování a při plnění očekávání zaměstnavatele měsíční příjem až 33.000 Kč; příplatky za směnnost a přesčasy; možnost mimořádných odměn)
  • Zaměstnanecké benefity (stravenky v hodnotě 140,- Kč, týden dovolené navíc - celkem 25 dní dovolené v kalendářním roce, 1 den placeného benefitního volna na narozeniny, nákup z celého sortimentu společnosti za velmi výhodné zaměstnanecké ceny, moderní pracoviště, nápojové občerstvení na pracovišti zdarma, svozy od metra Roztyly, zajímavé odměny za doporučení nových zaměstnanců, ad.)
  • Zvýhodněný tarif u mobilního operátora
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned nebo dohodou

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: Inter Cars Česká republika s.r.o. - centrální sklad pro ČR, Nupaky, Komerční 532, PSČ 251 01
  • Pro bližší informace volejte: Lukáš Vystavěl na telefonní číslo uvedené níže.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Skladník/ci – Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Zaměstnavatel: Inter Cars Česká Republika s.r.o.
Místo pracoviště: Komerční 532, Nupaky, Středočeský kraj
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Typ úvazku: plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů firemní akce sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování