PRÁCE 🧰

Řidič - skladník - Letní Brigáda

aktualizováno před týdnem a více skladník logistika a doprava

Inter Cars Česká Republika s.r.o.

Pod Strání 2265, Velké Meziříčí

Jsme inovativní dodavatel náhradních dílů a příslušenství pro vše, co má kola (osobní automobily, nákladní automobily, motocykly), nebo alespoň motor. Kromě toho nabízíme i širokou škálu servisního vybavení. Na českém trhu působíme od roku 2004, historie společnosti se však píše již od roku 1990. Za tu dobu jsme si stačili vybudovat pozici největšího dodavatele náhradních dílů ve Střední a Východní Evropě.

Náplň práce:

  • Denní rozvoz objednaného zboží pravidelným klientům (zejm. autoservisům) v regionu Velké Meziříčí a okolí, realizace závozu zboží podle předem naplánovaného harmonogramu, samostatné řešení situací na trase s cílem včasného doručení zásilek, osobní předání objednávky a komunikace se zákazníkem
  • Skladová manipulace se zbožím v oblasti sortimentu autodílů, autopříslušenství a doplňků - příjem, zaskladnění, vyskladnění, kontrola zboží
  • Kompletace dodávek - příprava zboží dle objednávek, související administrativa, práce se čtečkou EAN kódů
  • Spolupráce s týmem pobočky Inter Cars ve Velkém Meziříčí

Požadujeme:

  • PC dovednosti - uživatelsky
  • ŘP skup. B - praxi v řízení vozidla alespoň 1 rok (výhodou zkušenost sřízením dodávky)
  • Flexibilitu, zručnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost,týmovost, schopnost řešit problémy a samostatně pracovat, zákaznický přístup,loajalitu, bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Výhodou zkušenosti se čtečkou EAN kódů

Nabízíme:

  • Pracovní příležitost na letní měsíce (červen - září) v úspěšné společnosti, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Vhodné i pro pracovníky s kratší pracovní praxí nebo absolventy - kompletně zaškolíme
  • Pracovní poměr na HPP/DPP
  • Pracovní doba 5:00 - 13:30 hod.

Místo pracoviště:

  • Pracoviště: pobočka Inter Cars Česká republika s.r.o., Velké Meziříčí, Pod Strání 2265, PSČ 594 01
  • Pro bližší informace kontaktujte: Ivoš Kujínek na telefonním čísle uvedeném níže.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat přes formulář níže.

Informace o nabídce Řidič - skladník - Letní Brigáda

Zaměstnavatel: Inter Cars Česká Republika s.r.o.
Místo pracoviště: Pod Strání 2265, Velké Meziříčí, Kraj Vysočina
Pozice: skladník
Zařazení: logistika a doprava
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Smluvní vztah: dohoda o pracovní činnosti, jiné, pracovní smlouva
Požadované jazyky: čeština
Benefity: stravenky dovolená 5 týdnů firemní akce sleva na firemní výrobky/služby závodní stravování